DIŞ TİCARET BİLGİLENDİRME SEMİNERİ GERÇEKLEŞTİ

  • 09 Kasım 2016
  • 838 kez görüntülendi.
DIŞ TİCARET BİLGİLENDİRME SEMİNERİ GERÇEKLEŞTİ

DIŞ TİCARET BİLGİLENDİRME SEMİNERİ GERÇEKLEŞTİ

T.C Ekonomi Bakanlığı, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği, Dinar Ticaret ve Sanayi Odası ve Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası işbirliğinde Afyon Ticaret ve Sanayi Odasında Ekonomi Bakanlığı yetkilileri tarafından ‘’DIŞ TİCARET BİLGİLENDİRME SEMİNERİ’’ Düzenlendi.

Dinar Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Ahmet ACAR, Genel Sekreter Tansu KURT, Personel Ali DÜZTEPE ve Odamız Üyesi Uluturhan Balıkçılık Turizm Ticaret Ltd. Şti. Yetkilisi Beyazit ULUTURHAN Katıldılar.

İthalat ve İhracat yapan veya yapma arzusunda olan üyelerimize bu süreçte İhracatta Sağlanan Devlet Yardımları, İş Dünyası için Ticari Bilgiye Erişim, Döviz Kazandırıcı Hizmetler ile ilişkin önemli bilgilerin aktarıldığı seminer 08.11.2016 tarihinde Saat 13:00 – 16:00 saatleri arasında Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odamız Toplantı Salonu’nda düzenlendi.

İhracatta Sağlanan Devlet Yardımları konulu sunumu Dış Ticaret Uzman Yardımcısı, Rukiye DURU, İş Dünyası İçin Ticari Bilgiye Erişimi konulu sunumu Dış Ticaret Uzman Yardımcısı Mustafa YILMAZ ve Döviz Kazandırıcı Hizmetler ile alakalı sunumu ise Dış Ticaret Uzman Yardımcısı Tarık AKSOY tarafından yapılmıştır.
İhracatçı ve ihracat yapmak isteyen firmalarımızın katılım gerçekleştiği seminer soru-cevap bölümünden sonra sona erdi.

disticaretditso016-1 disticaretditso016-2 disticaretditso016-3

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Kişi Doğrulama Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.