Fen Lisesinde Mezuniyet Coşkusu

  • 18 Mayıs 2017
  • 2.277 kez görüntülendi.
Fen Lisesinde Mezuniyet Coşkusu

Fen Lisesinde Mezuniyet Coşkusu

Dinar Fen Lisesinde son sınıf öğrencileri aileleriyle birlikte mezun olmanın sevincini yaşadı. Okul bahçesi içerisinde düzenlenen Kep Atma Töreni davetlilere pilav, ayran ikramıyla başladı. Festival havasında devam eden etkinlikte bir konuşma gerçekleştiren Dinar Fen Lisesi Müdürü Ömer Şenderin mezun olan öğrencilerin hepsini tek tek kutladığını ifade ederek şunları söyledi, “Dinar Fen Lisesi olarak Dinar’ın ve bölgesinin en başarılı okulları arasında yerimizi aldık. Öğrencilerimiz çok büyük bir başarı ve azimle okullarını bitirerek üniversite hayatına bir adım daha yaklaştılar. Öğrencilerimizi bu başarılarından dolayı tebrik ediyor, onları yetiştiren öğretmenlerine de teşekkür ediyorum” dedi.

Okul Aile Birliği Başkanı Özcan: Ne Yapıyorsak Onlar İçin Yapıyoruz

Dinar Fen Lisesi Okul Aile Birliği Başkanı Nejdet Özcan mezuniyet merasiminde yaptığı konuşmasında, “Ne yapılıyorsa, öğrenciler için, eğitim ve öğretim için yapılıyor” dedi.

Fen Lisesinde eğitim öğretim gören öğrenciler için ve onların daha da başarılı olmaları adına okul aile birliğinin ve ailelerin gece gündüz çalıştığını da kaydeden Özcan şöyle konuştu, “Öncelikle bir veli olarak, çocuklarımızın başarısından daha önemli bir şey yoktur. Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımıza, öğretmenlerine ve okullarına sonuna kadar sahip çıkıp onların en iyi şekilde eğitim ve öğretim almalarını sağlamalıyız. Bu bağlamda Okul Aile Birliği yönetimi olarak çalışmalarımız devam etmektedir” dedi.

Başkan Acar: Her Zaman Eğitim Dedik

Dinar Belediye Başkanı Saffet Acar ise şahsı ve belediye olarak her zaman eğitimi desteklediklerini, kendisinin de bir eğitim aşığı olarak Yüksek Okulda derslere girdiğini de söyledi. Gençleri çok sevdiğini ve onlar için her şeyi yapmaya hazır olduklarını da kaydeden Başkan Acar,” Geleceğin belediye başkanı, milletvekili, bakanı, savcısı, hakimi olacak olan bu gençlerimize sonuna kadar sahip çıkmalıyız” dedi.

Dinar Fen Lisesi son sınıf öğrencileri temsili olarak isimlerini kütüğe çaktılar. Akabinde ise geleneksel hale gelen havaya kep atma töreni yapıldı.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Kişi Doğrulama Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.