FESTİVAL TOPLANTISI SUÇIKAN TESİSLERİNDE YAPILDI

  • 13 Ekim 2016
  • 1.028 kez görüntülendi.
FESTİVAL TOPLANTISI SUÇIKAN TESİSLERİNDE YAPILDI

FESTİVAL TOPLANTISI SUÇIKAN TESİSLERİNDE YAPILDI

2017 Yılında düzenlenecek olan 8. Uluslararası Marsyas Kültür Sanat ve Müzik Festivali hazırlık toplantısı Suçıkan Park tesislerinde gerçekleşti.

Dinar Belediyesi ve Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) ortaklığında yedi yıldır aralıksız olarak sürdürülen “Uluslararası Marsyas Kültür Sanat ve Müzik Festivali” hazırlıkları kapsamında üçüncü toplantı Dinar Su Çıkan tesislerinde yapıldı.

Dinar Kaymakamı Mustafa Şahin, Dinar Belediye Başkanı Saffet Acar, AKÜ Devlet Konservatuvarı Müdürü Doç. Dr. Uğur Türkmen, Dinar Meslek Yüksekokulu Müdürü Yrd. Doç. Dr. Hayrettin Karaman, Festival Koordinatörü Fakı Can Yürük, Festival Sanat Yönetmeni Öğr. Grv. Yıldırım Aktaş, Festival Yürütme Kurulu Üyeleri Oğuz Başkaya, Serkan Utku, Hakan Yılmaz, Kamuran Ak ve Yunus Emre Uğur’un katıldığı toplantıda festival hakkında bilgi alışverişi yapıldı.

18-21 Mayıs 2017 tarihleri arasında yapılacak sekizinci festivalde; sempozyum, panel, konser etkinlikleri, resim-seramik ve fotoğraf sergileri, belgesel çekimi ve gösterimleri, atölye çalışmaları yapılacak.

Festivalde Güney Kore ve Polonya’nın misafir ülke olarak ağırlanacağı ifade edilirken detaylı bilgilerin ise www.marsyasfestivali.com adresinden sanatseverler ile paylaşılacağı kaydedildi.

8marsyasfestivali-1 8marsyasfestivali-2

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Raif ÖZTÜRK Raif ÖZTÜRK dedi ki:

    hayırlı olması dileklerimle…bAŞARILAR DİLERİM

BİR YORUM YAZ

Kişi Doğrulama Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.