FESTİVALDE BAYANLAR MECLİSİ

  • 21 Mayıs 2015
  • 1.697 kez görüntülendi.
FESTİVALDE BAYANLAR MECLİSİ

fst-byn1

FESTİVALDE BAYANLAR MECLİSİ

Günsel Acar başkanlığında ki Bayanlar Meclisi, geçtiğimiz 6 Mayıs Hıdırellez etkinlikleri sonrasında Marsyas Festivali etkinliklerinde de yardıma muhtaç çocuklar için çalışmalarını sürdürdü.

Suçıkan Parkta Hıdırellez etkinliklerinde kermes açan Bayanlar Meclisi, Festival günlerinde de belediye hizmet binası önüne açılan stant parkta yerlerini alarak bayanlar meclisi üyeleri ve gönüllü bayanlar tarafından yardıma muhtaç çocuklar yararına satış görevini sürdürdü. Suçıkan Park tesislerinde yaz boyunca çalışmalarına devam edecek olan bayanlar meclisi, kendi el işlemeleri ve esnaflar tarafından satılması için verilen çeşitli eşyalardan elde ettikleri geliri çocuklar yararına kullanmak için 6 yıldır hizmetlerine devam ediyor. Marsyas Festivali etkinlikleri çerçevesinde özverili çalışmalarından dolayı Bayanlar Meclisi Başkanı Günsel Acar’a ve meclise üye olan bayanlara Belediye Başkanı Saffet Acar tarafından teşekkür belgeleri verildi.

fst-byn2 fst-byn6 fst-byn5 fst-byn4 fst-byn3

fst-byn7 fst-byn10 fst-byn9 fst-byn8

fst-byn11 fst-byn13 fst-byn12

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. lozan lozan dedi ki:

    Severek altı yıldır yapmış olduğunuz çalışmalar Dinar’lılar tarafından taktirle karşılanmaktadır.Verilen teşekkür belgelerinden daha çoklarına layıksınız.Başta Günsel Acar olmak üzere Bayanlar Meclisinin tüm üyerini kutlar.Başarılarının devamını dilerim.

BİR YORUM YAZ

Kişi Doğrulama Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.