Hakan UYAN Oda ve Borsa Başkanları İstişare Toplantısına Katıldı

  • 06 Ağustos 2016
  • 610 kez görüntülendi.
Hakan UYAN Oda ve Borsa Başkanları İstişare Toplantısına Katıldı

Oda ve Borsa Başkanları İstişare Toplantısı

ODA VE BORSA BAŞKANLARI İSTİŞARE TOPLANTISINDA BİR ARAYA GELDİ
TOBB bünyesinde bulunan 365 Oda ve Borsa’nın başkanları, düzenlenen istişare toplantısına katıldı. Gerçekleştirilen toplantıya Odamızı temsilen Yönetim Kurulu Başkanımız Ahmet Hakan UYAN iştirak etti.
İstişare Toplantısında bir konuşma yapan TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, “Bizler, ülkemizin tüccar ve sanayicileri olarak, daha güçlü bir ekonomi için, hiçbir kesintiye uğramadan yola devam etmek azmindeyiz. Bu çerçevede üzerimize düşeni yapıyoruz, yapacağız” diyen Hisarcıklıoğlu, ülke ve millet olarak büyük bir badire atlatıldığını ifade etti.
Karşılaşılan tehlikenin sıradan bir darbe girişimi olmadığını anlatan Hisarcıklıoğlu, “Bu aynı zamanda yeniden yükselişe geçen Türkiye’nin önünü kesme ve emin adımlarla ilerlediğimiz Büyük Türkiye hayalimizi sonsuza kadar yok etme planıydı. Allah’ıma hamd ediyorum. O gece bu milletin yardımına yetişti.

15 Temmuz gecesi FETÖ terör örgütünün gerçekleştirdiği hain saldırı, başlatılan milli direnişle ve milletimizin ferasetiyle akamete uğradı. Bizleri böyle bir milletin ferdi yaptığı için Allah’a şükürler olsun” diye konuştu.

 

OBBBRIFTHSRCKLİOGLİ

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Kişi Doğrulama Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.