HAKİMLER İÇİN VEDA PROGRAMI

  • 26 Haziran 2015
  • 4.083 kez görüntülendi.

HAKİMLER İÇİN VEDA İFTAR YEMEĞİ PROGRAMI

İlçemiz Adliyesinde görev yapan üç hakimin tayini dolayısıyla Suçıkan Park Tesislerinde veda iftar yemeği programı düzenlendi.

Görev süresi tamamlanan Hakime Hacer Dündar Ergün, Hakim Oğuzhan Seçkin ve Hakim Alper Elmas için Suçıkan Park tesislerinde veda iftar yemeği düzenlendi. Programa Cumhuriyet Başsavcısı Emrah Özge Yelken, Belediye Başkanı Saffet Acar’ın Ankara’da katıldığı bir program dolayısı ile Başkan Vekili olarak Başkan Yardımcısı Rafet Şimşek, Garnizon Komutanı Mutlu Tokmak, Dinar Adliyesinde görev yapan hakim, savcı ve personel katıldı.

İftar yemeği sonrasında Cumhuriyet Başsavcısı Emrah Özge Yelken yaptığı konuşmada şunları söyledi; “Tayinleri çıkan hakimlerimizin veda gecelerini düzenlemek için bir araya toplandık. Ben tayinleri çıkan meslektaşlarımın yeni görev yerlerinde aileleri, çocukları ile birlikte mutlu ve huzurlu bir hayat sürmelerini diliyorum. İnşallah Dinar Adliyesinde bulmuş oldukları mutlulukların kat kat daha fazlasını gittikleri yerlerde bulurlar. Değerli hakimlerimizin yapmış oldukları hizmetlerden dolayı kendilerine şükranlarımı sunuyorum, yeni görev yerlerinde kendilerine başarılar diliyorum. Cumhuriyet Başsavcısı Yelken’in yaptığı konuşma sonrasında Hakime Hacer Dündar Ergün, Hakim Oğuzhan Seçkin ve Hakim Alper Elmas’a plaket ve hediyeleri Cumhuriyet Başsavcısı Emrah Özge Yelken, Ağır Ceza Mahkemesi Başkanı Kadriye İlhan ve Garnizon Komutanı Mutlu Tokmak tarafından verildi.

Hakimlerin kısa veda konuşmaları sonrasında  Başkan Yardımcısı Rafet Şimşek tayini çıkan hakimlere Belediye Başkanı Saffet Acar adına plaketlerini takdim etti.

adl-hakm-vedaprg (0)adl-hakm-vedaprg (1) adl-hakm-vedaprg (2) adl-hakm-vedaprg (3) adl-hakm-vedaprg (4) adl-hakm-vedaprg (5) adl-hakm-vedaprg (6) adl-hakm-vedaprg (7) adl-hakm-vedaprg (8) adl-hakm-vedaprg (9) adl-hakm-vedaprg (10) adl-hakm-vedaprg (11) adl-hakm-vedaprg (12) adl-hakm-vedaprg (13) adl-hakm-vedaprg (14)

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Kişi Doğrulama Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.