HUZUREVİNDE ANNELER GÜNÜ

  • 09 Mayıs 2016
  • 1.035 kez görüntülendi.
HUZUREVİNDE ANNELER GÜNÜ

HUZUREVİNDE ANNELER GÜNÜ

İlçemiz Buhurcular Huzurevinde Anneler Günü programı yapıldı.

Anneler Günü nedeni ile ilçemiz Buhurcular Huzurevinde bir program düzenlendi. Düzenlenen programa; Belediye Başkanı Saffet Acar, Başkan Yardımcısı Rafet Şimşek, Bayanlar Meclisi Başkanı Günsel Acar, Şehit Selçuk Gürdal Okulu Ana Sınıfı öğrencileri, velileri, huzurevinde ikamet eden yaşlılarımızın yakınları ve vatandaşlar katıldı. Huzurevi yönetimi ve personeli tarafından etkinliğe katılanlara çeşitli yiyecek ve içecek ikramı yapıldı. Başkan Acar tarafından huzurevinde ikamet eden bayan yaşlılarımıza çeşitli hediyeler verildi. Şehit Selçuk Gürdal Okulu Müdürü Mehmet Öztürk tarafından yapılan program sunumu sonrasında Yardım Sevenler Derneği ve Huzurevi Başkanı Aynur Toker tarafından açılış konuşması yapıldı.

Belediye Başkanı Saffet Acar ise yapmış olduğu konuşmada şunları söyledi; “Çok kıymetli anneler, Annelik her şeyin üzerinde, ‘Cennet Anaların Ayağının Altındadır’ Bizleri bu güne getiren, bizleri yetiştiren annelerimizi kutluyorum. Bu gün Anneler Günü, aslında bütün yıl annelerimizin günü. Anne her şeyin üzerindedir. Ben annelerimizin ellerinden öpüyorum” dedi. Yapılan konuşmalar sonrasında Şehit Selçuk Gürdal Okulu Ana Sınıfı öğrencileri tarafından gösteri düzenlendi.

hzrevi-annelergn (1) hzrevi-annelergn (2) hzrevi-annelergn (3) hzrevi-annelergn (4) hzrevi-annelergn (5) hzrevi-annelergn (6) hzrevi-annelergn (7)

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Kişi Doğrulama Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.