İlçemizden Tayin olan Hakim ve Savcılara Uğurlama Yemeği

  • 21 Haziran 2019
  • 45 kez görüntülendi.
İlçemizden Tayin olan Hakim ve Savcılara Uğurlama Yemeği

İlçemiz Kaymakamı Selami KAPANKAYA, HSK’nın 31.05.2019 tarihli Adli kararname ile görev yerleri değişen Hâkim ve Savcılarımıza Suçıkan Tesislerinde yemek verdi. Yemeğe Dinar Belediye Başkanı Nihat SARI, görev yerleri değişen Başsavcı İbrahim MERTTÜRK, Adalet Komisyonu Başkanı/Ağır Ceza Mahkemesi Başkanı Haydar Şaban KARAKÖSE, Ağır Ceza Mahkemesi Üyeleri Nimet UYAR, Tuğçe ÖZKAN ÖZTÜRK, Hakim Zuhal ALTINTOP ERDEM, Cumhuriyet Savcısı Ender ERDEM, İlçemizde görevine devam eden Başsavcı Vekili Hüseyin KAÇAR ve diğer hakim ve savcılar ile İlçe Emniyet Müdürü Özgür TAŞKIN ve İlçe Jandarma Komutan V. Mahmut KARAKAYA katıldı. 

Yemekte Kaymakam KAPANKAYA; “HSK Adli kararnamesiyle ilçemizde görev yapmakta iken görev yerleri değişen Hâkim ve Savcılarımıza Dinar’a yapmis olduklari hizmet ve katkilardan dolayı teşekkur ediyor, yeni görev yerlerinde ve yaşamlarında başarılar ve mutluluklar diliyorum.” dedi.

Görev Yeri değişen Başsavcı MERTTÜRK ise programdan dolayı Kaymakam beye teşekkürlerini iletti.

Kaymakam Kapankaya tarafından günün anısına İlçemiz özgü hediyelerin takdimi ve hatıra fotoğrafının çekilmesiyle program sona erdi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Kişi Doğrulama Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.