İLK ÖĞRETİM HAFTASI ZİYARETİ

  • 02 Ekim 2015
  • 1.428 kez görüntülendi.

İLK ÖĞRETİM HAFTASI ZİYARETİ

İlçemiz Toptepe Mahallesinde bulunan Yunus Emre İlköğretim Okulundan Belediye Başkanı Saffet Acar’a ziyaret yapıldı.

Yunus Emre Okulu Müdür Yardımcısı Soner Ergüç ve Sınıf Öğretmeni Ünsal Özkan, 2015 – 2016 yılı eğitim öğretim başlangıç haftası nedeni ile Belediye Başkanı Saffet Acar’ın makamına 3. ve 4. sınıf öğrenciler ile birlikte ziyarette bulundular. 4. Sınıf öğrencisi Gamze Nur Dursun tarafından Belediye Başkanı Saffet Acar’a çiçek takdim edildi. Başkan Saffet Acar, yeni eğitim öğretim yılının hayırlı ve uğurlu olması temennisinde bulundu. Yapılan ziyaret öncesinde Başkan Acar, Yunus Emre Okulu öğrencilerini tek tek makam koltuğuna alarak bazı sorular sordu. Acar, öğrencilere; isimlerini, kaçıncı sınıfta olduklarını, gelecekte ne meslek edinmek istediklerini ve belediye başkanı olsalar ilçeye ne gibi hizmet edeceklerini sordu. Karşılıklı yapılan soru cevap sonrasında Acar, makam koltuğunda oturan öğrenciler ile birlikte hatıra fotoğrafı çektirdi. Acar, öğrencilerin geleceğimizin istikbali olduğunu belirterek yeni eğitim öğretim yılının tekrar hayırlı olması temennisinde bulunarak okulun yeni dönemi hakkında bilgi aldı. Yapılan ziyaret sonrasında Acar 3. ve 4. sınıf öğrencilerine çanta hediye ederek eğitimlerinde başarılar diledi.

yunusemrezyrthdy (1) yunusemrezyrthdy (2) yunusemrezyrthdy (3) yunusemrezyrthdy (4) yunusemrezyrthdy (5) yunusemrezyrthdy (6) yunusemrezyrthdy (7) yunusemrezyrthdy (8) yunusemrezyrthdy (9)

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. NİYAZİ YILMAZ dedi ki:

    sayın başkanım senin yukarı mahhalleleri ve oradaki okulumuzu unutmadıgını görmek ne güzel çocuklar bizim gelecegimiz oldugunu bilmek çok güzel ve orada yaşayan lar adına herkese teşşekkürler

BİR YORUM YAZ

Kişi Doğrulama Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.