İstanbul Dinarlılar Derneğinden Ziyaretler

  • 23 Ağustos 2016
  • 939 kez görüntülendi.
İstanbul Dinarlılar Derneğinden Ziyaretler

İstanbul Dinarlılar Derneğinden Ziyaretler

İstanbul Dinarlılar Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Metin Türkmenel, Yönetim Kurulu Üyeleri Burhan Erhan ve Faruk Türkmenel ile birlikte Dinar’da bir dizi ziyaret gerçekleştirdi. İlk olarak Dinar İlçe Kaymakamı Mustafa Şahin’i makamında ziyaret eden dernek yöneticileri daha sonra Dinar Belediye Başkanı Saffet Acar’ı, Tatarlı Belediye Başkanı Ramazan Gümüş’ü, Haydarlı Belediye Başkanı Kadir Öcel’i, Dinar Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Ahmet Hakan Uyan’ı, Halk Eğitim Merkezi Müdür Gültekin Koçer’i ve Dinar’da yayın hayatına devam eden Dinar Haber Gazetesi ve Umut Gazetelerini ziyaret ettiler.

Gerçekleşen ziyaret programlarında konuşan İstanbul Dinarlılar ve Dinar’ı Sevenler Yardımlaşma Derneği Başkanı Metin Türkmenel İstanbul’da birlik ve beraberlik içerisinde dernek çalışmalarını yürüttüklerini, sosyal aktivitelere çok önem verdiklerini belirtti. 30 Ekim 2016’da Pendik’te Dinarlılar katmer gecesi yapılacağını da kaydeden Başkan Türkmenel, bu tür etkinliklerin kaynaşma ve dayanışma açısından çok önemli olduğunu vurguladı.

İSTANBUL DİNARLILAR DERNEĞİ (3)İSTANBUL DİNARLILAR DERNEĞİ (1) İSTANBUL DİNARLILAR DERNEĞİ (2) İSTANBUL DİNARLILAR DERNEĞİ (4) İSTANBUL DİNARLILAR DERNEĞİ (5)

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Kişi Doğrulama Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.