İTFAİYE EKİPLERİ 24 SAAT GÖREV BAŞINDA

  • 21 Temmuz 2015
  • 2.389 kez görüntülendi.
İTFAİYE EKİPLERİ 24 SAAT GÖREV BAŞINDA

itfaiyeyangınkazalar (1)

İTFAİYE EKİPLERİ 24 SAAT GÖREV BAŞINDA

Dinar İtfaiye Amirliğine bağlı ekipler tarafından Dinar’da meydana gelen tüm kazalara müdahale edildi.

Dinar Belediyesi İtfaiye Amirliği ekipleri tarafından bayram öncesi, bayramda ve bayram sonrası ilçe merkez ve çevresinde yaşanan tüm yangın ve trafik kazalarına anında müdahale yapıldı. Gece gündüz 24 saat görev başında bulunan itfaiye amirliği ekipleri, Ramazan bayramında da görevlerini sürdürdüler.

İtfaiye Amiri Vedat Yılmaz’dan alınan bilgiye göre, İlçemiz Santral Mahallesinde bulunan bir evde çıkan yangın anında müdahale edilerek söndürme ve soğutma çalışması yapıldı. Yangında Can kaybı yaşanmazken maddi zarar meydana geldi. Ramazan bayramı tatili dolayısı ile tüm yurt genelinde yoğun bir trafik akışı oluştu. İzmir, Antalya ve Ankara karayollarının birleştiği kavşak noktası olan Dinar’da ise iki trafik kazası meydana geldi. Meydana gelen trafik kazalarına anında müdahale eden İtfaiye Amirliği ekipleri tarafından kesme ayırma yapılarak, araç içinde sıkışan vatandaşlar kurtarıldı.

itfaiyeyangınkazalar (3) itfaiyeyangınkazalar (4) itfaiyeyangınkazalar (5) itfaiyeyangınkazalar (6) itfaiyeyangınkazalar (7) itfaiyeyangınkazalar (8)

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Kişi Doğrulama Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.