KADIN GİRİŞİMCİLERDEN ZİYARET

  • 20 Mart 2015
  • 1.792 kez görüntülendi.
KADIN GİRİŞİMCİLERDEN ZİYARET

kgk1

KADIN GİRİŞİMCİLERDEN ZİYARET

Dinar Ticaret ve Sanayi Odası Kadın Girişimciler Kurulu Üyeleri. İlçemiz Resmi Kurumlarda ziyaretlerde bulundular.;

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliğinin destekleriyle oluşturulan, Dinar Ticaret ve Sanayi Odası Bünyesinde çalışmalarını sürdürecek olan Kadın Girişimciler Kurulu Üyeleri Zübeyde ACAR, Sevda ZOBALI, Hasret ÇETİN, Melike ACAR, Günsel ACAR, Yaşar İREP,  Sultan ÖZTÜRK, İlksan ÇINAR, Hatice GÖKOĞLU’ndan oluşan Kurul üyeleri, Genel Sekreter Tansu KURT ve Oda Personelleri ile Birlikte İlçemiz Resmi Kurumlarına ziyaretler gerçekleştirdi.

İlçe Kaymakamımız  Mustafa ŞAHİN’i ,İlçe Emniyet Müdürlüğünde Emniyet Müdür Vekili Ahmet KUL,Aynur ACAR’ı,,Belediye Başkanı Saffet ACAR’ı makamlarında  Ziyaretlerinde  İlçemizdeki kadınlarımızın sorunları ve  yaşanan sıkıntılar hakkında bilgi aldılar. Ayrıca KGK tarafından önümüzdeki günlerde yapacakları faaliyetlere destek istediler.

Sayın Kaymakamımız ve Belediye Başkanımız oluşturulan kurulardan memnuniyetlerini dile getirerek her konuda kurulun yanında olduklarını ve yapacakları projelerde destek sözü verdiler.

DİTSO Kadın Girişimciler Kurulu tüm bölge kadınlarına kapılarının açık olduğunu her türlü kadın faaliyetlerini desteklediklerini belirttiler.

kgk2

kgk3

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Kişi Doğrulama Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.