Kardeş Belediye Nilüferden Ziyaret

  • 10 Haziran 2016
  • 759 kez görüntülendi.
Kardeş Belediye Nilüferden Ziyaret

Kardeş Belediye Nilüferden Ziyaret

Dinar Belediyesinin Kardeş Belediyesi Nilüfer Dinar’a ziyaret gerçekleştirdi. Nilüfer Belediye Meclis Üyeleri Lütfi Günenç, Ali Kızılkaya, Aysel Okumuş ve Pınar Göz Dinar Belediye Başkanı Saffet Acar’ı ziyaret etti. Karşılıklı hediyelerin verildiği ziyaret programında Nilüfer Heyeti Belediye Başkanı Mustafa Bozbey’in selamlarını iletti. Kardeş şehir Dinar’ı her zaman önemsediklerini ve iki şehir arasında çok kuvvetli bir bağ oluştuğunu belirten Belediye Meclis Üyeleri kardeşliğin ebedi devam edeceğini ifade ettiler. Nilüfer heyeti Başkan Acar’a ebruli sanatı olan bir tablo hediye etti.

Dinar Belediye Başkanı Saffet Acar ise, Nilüfer Belediyesini her zaman örnek aldıklarını, ilçenin gelişimi için kardeş belediye olmanın çok önemli olduğunu vurgulayarak şunları kaydetti, “Nilüfer bizim için çok önemli bir kent, kardeş belediye ilişkilerimiz düzenli bir şekilde devam edecek” dedi.

nilüferheyetbeld (1) nilüferheyetbeld (2) nilüferheyetbeld (3) nilüferheyetbeld (4) nilüferheyetbeld (5) nilüferheyetbeld (6) nilüferheyetbeld (7)

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Kişi Doğrulama Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.