KARDEŞ ODA DİNAR’DAN UTSO’YA ZİYARET

  • 05 Mayıs 2016
  • 705 kez görüntülendi.
KARDEŞ ODA DİNAR’DAN UTSO’YA ZİYARET

KARDEŞ ODA DİNAR’DAN UTSO’YA ZİYARET

DİTSO& UTSO ARASINDA KARDEŞLİK BERATI İMZALANDI


Dinar Ticaret ve Sanayi Odası yönetim kurulu kardeş oda beratını imzalamak üzere Uşak Ticaret ve Sanayi Odası(UTSO) yönetimini ziyaret etti.
UTSO yönetim kurulu başkanı, meclis başkanı ve yönetim kurulu üyelerinin ev sahipliği yaptığı ziyarette, Uşak Ticaret ve Sanayi Odası ile Dinar Ticaret ve Sanayi Odası arasında kardeş oda beratı imzalandı.
Dinar Ticaret ve Sanayi Odası yönetimine ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti dile getiren UTSO Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa KUVVET, odaların birlikteliklerinin önemine değindi. Odalarımızın deneyimlerini ve iyi uygulamalarını birbirlerine aktararak hizmet kalitesini daha fazla arttırabileceğini vurgulayan KUVVET, Dinar ile kardeş oda olmadan öncede iyi bir iletişim içinde olduklarını bunu sadece resmiyete döktüklerini söyledi.
Ev sahipliği için Uşak Ticaret ve Sanayi Odası yönetimine teşekkür eden Dinar Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Hakan UYAN, Uşak ile güzel bir sinerji yakaladıklarını belirtti. Birlikte uzun vadeli projelere imza atmak istediklerini belirten UYAN, odalar arası olan birlikteliğin üyeler arası işbirliğine dönüşmesini dilediğini belirtti.

ditso-utso (1) ditso-utso (2) ditso-utso (3) ditso-utso (4)

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Kişi Doğrulama Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.