Kitap Kurtlarına Başkan Acar’dan Ödül

  • 06 Nisan 2016
  • 842 kez görüntülendi.
Kitap Kurtlarına Başkan Acar’dan Ödül

Kitap Kurtlarına Başkan Acar’dan Ödü

Elli İkinci Kütüphaneler Haftası etkinlikleri çerçevesinde düzenlenen yarışmalarda en çok kitap okuyarak dereceye giren öğrencilere Dinar Belediye Başkanı Saffet Acar Başkanlık Makamında ödül verdi. Kütüphaneden en çok yararlanarak en fazla kitabı okuyan beş öğrencinin ödüllendirildiği programda kitap okumanın insana kattığı değerler bir kez daha ortaya serildi.

Belediye Başkanı Saffet Acar kendisinin de okumayı çok sevdiğini, ancak küçük yaşlarda başlanılan kitap ve okuma sevgisinin çok daha önemli olduğunu belirterek şunları söyledi, ‘Bildiğiniz üzere kütüphanemiz belediyemizin en üst katında hizmet vermeye devam ediyor. Çok güzel ortamı ve kitap sayısı ile Dİnar’a yeterli gelen kütüphanemizden öğrencilerimiz faydalanıyorlar. Ben bu beş öğrencimizi tebrik ediyorum. Onlardaki okuma azmi ve aşkı, bizleri daha da tetikliyor. Bu sebeple öğrencilerimizi ödüllendirelim istedik. Ben hepsini ayrı ayrı başarılar diliyorum’ dedi.

kitap-kurdu-baskanödül (1) kitap-kurdu-baskanödül (13) kitap-kurdu-baskanödül (12) kitap-kurdu-baskanödül (11) kitap-kurdu-baskanödül (10) kitap-kurdu-baskanödül (9) kitap-kurdu-baskanödül (8) kitap-kurdu-baskanödül (7) kitap-kurdu-baskanödül (6) kitap-kurdu-baskanödül (5) kitap-kurdu-baskanödül (3) kitap-kurdu-baskanödül (2)

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Kişi Doğrulama Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.