KOSGEB, IPARD VE TKDK BİLGİLENDİRME TOPLANTISI

  • 11 Mayıs 2016
  • 608 kez görüntülendi.
KOSGEB, IPARD VE TKDK BİLGİLENDİRME TOPLANTISI

DİTSO’DA ABİGEM TARAFINDAN KOSGEB, IPARD VE TKDK DESTEKLER BİLGİLENDİRME TOPLANTISI

 

Dinar Ticaret ve Sanayi Odasının da ortağı olduğu, Afyonkarahisar Avrupa Birliği Türkiye İş Geliştirme Merkezi (ABİGEM)’in temel kuruluş amacı, bölgesindeki Küçük ve Orta Büyüklükteki İşletmeler (KOBİ) başta olmak üzere tüm Türkiye’deki KOBİ’lerin rekabet seviyelerinin ve uluslararası piyasalarda aktivitelerinin arttırılması olarak tanımlanmıştır. Bu amaç Afyonkarahisar ABİGEM, asıl olarak KOBİ’leri desteklemeye yönelik bir kurum olmakla birlikte, yasal statü, sektör ve büyüklük ayrımı yapmadan tüm kurumlara ve işletmelere de hizmet vermektedir.

Bölgedeki KOBİ’leri, yüksek standartlarda; Danışmanlık, Eğitim ve Bilgilendirme hizmetleriyle destekleyerek tüm potansiyellerini kullanır hale gelmelerini sağlamaktır.

Bu amaçla Odamız Üyelerine Afyonkarahisar ABİGEM Direktörü Özgür DEMİR ve ABİGEM Proje Asisitanı Sevinç ARDA, KOSGEB Girişimcilik Destek Programları,  Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının Genç Çiftçi Projesi ve (TKDK)   Tarım ve Kırsal Kalkınma Destekleri Kurumunun Tarımsal İşletmelerin Fiziki varlıklarına yönelik yatırımlar, Tarım ve Balıkçılık Ürünlerinin İşlenmesi ve Pazarlanması ile ilgili Fiziki varlıklara yönelik yatırımlar konularında bilgilendirmeler gerçekleştirildi. Konu ile ilgili soruları bire bir cevaplayan yetkililerin sunumu ikili görüşmelerle son buldu.

abigem-dtso (1) abigem-dtso (2) abigem-dtso (4) abigem-dtso (5)

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Kişi Doğrulama Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.