M.Ç.A LİSESİNDE MEZUNİYET ETKİNLİĞİ 64 ÖĞRENCİ KEP ATTI

  • 09 Haziran 2016
  • 1.504 kez görüntülendi.
M.Ç.A LİSESİNDE MEZUNİYET ETKİNLİĞİ 64 ÖĞRENCİ KEP ATTI

M.Ç.A LİSESİNDE MEZUNİYET ETKİNLİĞİ 64 ÖĞRENCİ KEP ATTI

Dinar Mehmet Çavuş Anadolu lisesinde 2016 mezunları sade bir törenle okullarına ,öğretmenlerine ve arkadaşlarına veda ettiler.okul bahçesinde yapılan etkinlikte ,hem ramazanın mehabetine hem de şehitlerimizin aziz hatıralarına saygıyı ön planda tutarak bir uğurlama etkinliği yapıldı..

Okul müdürü Veysel karaaslan konuşmasında Vatan coğrafyasının her türlü iç ve dış şer odaklarına karşı Vatanını canından aziz bilerek gözünü kırpmadan can veren şehitlerimizi saygıyla, minnetle şükranla anarak başlıyorum dedi. Bundan tam 36 sene önce sizlerden birisi olarak bu okuldan mezun olduğum günün heyecanını sizlerle birlikte yaşıyorum. evet tam 36 yıl önce bir haziran ayında mutlu ama buruk bir sevinçle bu okuldan mezun oldum. Bu aileye mensup olmaktan dolayı gururluyum.bu gün aynı gururu sizler adına sizlerle birlikte tekrar yaşıyorum. Doğrusu en az sizin kadar duygu yoğunluğu içindeyim. İnşallah yıllar sonra içinizden biri birileri de gelip burada bizlerin görevlerini devralacaksınız. Muhterem veliler; Bugün sizlerin ve bizlerin en değerli varlıkları olan evlatlarımızı yeni bir hayata uğurluyoruz. Burada öğretmenlerimiz ve sizler tarafından en iyi şekilde eğitilip önce hayata hazırlandılar ve sonrada bir üst öğrenime yani üniversiteye hazırlandılar.

Bu süreçte hepimiz elimizden gelenin en iyisini yaparak öğrencilerimizi iyi birer insan iyi birer vatandaş ,yurdunu milletini seven milli ve manevi değerlerine bağlı bireyler olarak hazırlamaya çalıştık..

Hepinize çıkacağınız bu yeni hayat yolunda sağlıklı, başarılı ve mutlu yıllar diliyorum.

Sizleri yetiştiren başta anne babalarınız ve değerli öğretmenlerinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum.Yolunuz bahtınız açık olsun. Allaha emanet olun. Dedi.

Daha sonra okul birincisinin diplomasın Müdür Veysel Karaaslan ve diğer mezun olan 64 öğrencinin diplomalarını okulun öğretmenleri tarafından verildi.Okulun folklor ekibi gösterilerinden sonra öğrencilerin KEP atmalarıyla program sona erdi.

Dinar Mehmet Çavuş Anadolu Lisesi 12.sınıflar KEP ATMA TÖRENİ (10) Dinar Mehmet Çavuş Anadolu Lisesi 12.sınıflar KEP ATMA TÖRENİ (14) Dinar Mehmet Çavuş Anadolu Lisesi 12.sınıflar KEP ATMA TÖRENİ (53) Dinar Mehmet Çavuş Anadolu Lisesi 12.sınıflar KEP ATMA TÖRENİ (64) Dinar Mehmet Çavuş Anadolu Lisesi 12.sınıflar KEP ATMA TÖRENİ (69)

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Kişi Doğrulama Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.