MARSYAS FESTİVALİNİN 2. GÜNÜ

  • 17 Mayıs 2015
  • 1.281 kez görüntülendi.
MARSYAS FESTİVALİNİN 2. GÜNÜ

2fest-knsr1

Festival Dolu Dolu Yaşanıyor

  1. Uluslararası Marsyas Kültür, Sanat ve Müzik Festivali ikinci gününde de dolu dolu geçti. Bu yıl festivalin büyük bir bölümünün belediye hizmet binası önünde yapılması vatandaşlar tarafından da çok iyi oldu. Belediye tarafından kurulan stantlarda ise esnaflar para kazanmaya başladı.

Festivalin ikinci gününde konserler damga vurdu. Bu sene üçüncü kez Uluslararası Marsyas Kültür, Sanat ve Müzik Festivaline katılan Sanatçı Efecan Şengül Türk HalkMüziği Konseri sundu. Yine Hemşerimiz Dinar’ın Yeşilhüyük Köyünden olan Ali Kurtuluş Saylı ise davetlilere Rock Müzik konseri sundu.

Festival ikinci gününde saat 15.30’da İyaş Sinema Salonunda Düo Piyano Selin Şekeranber ve Yudum Çetiner konserleriyle başladı. Saat 17.00’da ise Belediye önüne kurulan platformda Ali Sayli sahne aldı. Anadolu’dan ezgiler topluluğu, Efecan Şengül ve Nida Ateş Türk Halk Müziği konserleriyle devam eden gecede davetliler adeta müziğe doydu. Dinar Belediye Başkanı Saffet Acar altıncısını düzenledikleri festivalin ikinci ve üçüncü günlerinde konserlerin çok yoğun olduğunu ve Dinar halkının müziğe doyduğunu belirtti.

2fest-knsr2 2fest-knsr3

2fest-knsr4 2fest-knsr5 2fest-knsr6

2fest-knsr7 2fest-knsr8

2fest-knsr9 2fest-knsr10 2fest-knsr11

2fest-knsr12 2fest-knsr14 2fest-knsr13

2fest-knsr16

2fest-knsr15

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Kişi Doğrulama Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.