Marsyas Masterler Huzur Evinde

  • 01 Temmuz 2016
  • 744 kez görüntülendi.
Marsyas Masterler Huzur Evinde

Marsyas Masterler Huzur Evinde

Dinar Marsyas Masterler Futbol Takımı oyuncuları aileleriyle birlikte Dinar Buhurcular Huzur Evi’nde yaşlı vatandaşlarla birlikte iftar yemeğinde bir araya geldi. Otuz futbolcusunun tamamının katıldığı programda Marsyas Masterler Huzur Evi sakinleri ile sohbet ederek, onların dert ve sıkıntılarını dinledi. Her zaman yaşlı vatandaşların yanında oldukları mesajını veren Marsyas Masterler birlik ve beraberlik içinde iftarlarını yaptılar.

Dinar Marsyas Masterler Futbol Takımı Derneği başkanı Muammer Mazlum iftar programında yaptığı konuşmasında şunları kaydetti, “Her zaman olduğu gibi güzel bir iftar yemeğinde Buhurcular Huzur Evinde yaşlı vatandaşlarımız ile beraberiz. Marsyas Masterler Futbol takımı oyuncuları olarak yaşlı vatandaşlarımızı her zaman önemsiyor, onların her daim yanlarında oluyoruz. Sık sık ziyarette ettiğimiz huzur evimizin değerli sakinleri ile birlikte iftar yapmak bizleri çok mutlu etti. Herkesin belirli zamanlarda burayı ziyaret etmesini isteriz” dedi.

marsyas masterler huzu revi (1) marsyas masterler huzu revi (2) marsyas masterler huzu revi (3) marsyas masterler huzu revi (4) marsyas masterler huzu revi (5)

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Kişi Doğrulama Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.