MERAL AKŞENER DİNAR’DA

  • 25 Şubat 2016
  • 3.732 kez görüntülendi.

MERAL AKŞENER DİNAR’DA

İç İşleri Eski Bakanı ve TBMM Eski Başkan Vekili Meral Akşener, Denizli’ye yapacağı ziyaret öncesinde Afyonkarahisar Dinar ilçesine gelerek Milliyetçi Hareket Partililerle bir araya geldi.

Ev sahipliğini Belediye Başkanı Saffet Acar ve MHP İlçe Başkanı İbrahim Acar’ın yaptığı ziyarette Akşener’i; Dinar MHP ilçe teşkilatı, çevre İl ve İlçelerden gelen MHP ilçe başkanları, belediye başkanları ve çok sayıda vatandaşlar karşıladı.

MHP Dinar İlçe Başkanı İbrahim Acar yaptığı konuşmasında “her doğum kendi çapında büyük zorluklar yaşar, Türk milletinin de ne zaman başına bir şey gelse sıkıntılar yaşamıştır. Ama o sıkıntıların sonunda da kesinlikle başarı elde etmiştir. Ben şunu söylüyorum; Meral Akşener her zorluğu yener, Meral Akşener bizi iktidar eder.”

Belediye Başkanı Saffet Acar, Meral Akşener’e ve MHP’ye gönül veren davetlilere hoş geldiniz diyerek konuşmasında şunları söyledi;

“Bu gün değerli dostlarımızın ve bizim mutlu olduğu bir gün, çünkü bu kutlu davada ilk durak Dinar. Dinar’dan başlayan her hayırlı yürüyüş, sonu hayırlı olur diye düşünüyorum. Sayın Genel Başkanımızı Dinar’da ağırlamaktan son derece onurluyuz gururluyuz. İnşallah Allah tamamını erdirsin, Cenabı Allah utandırmasın ve şimdiden değerli genel başkanımızı kutluyorum. Her halde genel başkanlığı kutlayan ilk kutlayanlardan biriyim. 7 Haziran akşamı eşimle birlikte karar vermiştik, hayallerimiz gerçekleşti inşallah genel başkan olarak en kısa zamanda göreceğimizi ümit ediyorum.” dedi

İlginin yoğun olduğu programda programa katılanlara hitap eden Meral Akşener, konuşmasında şunları söyledi;

“Demokrasi ve Milliyetçilik ikiz kardeş’ sözü rafa kalktı ve demokratik hakkını kullanan, demokrasiyi talep eden, ülkücü iradeyi talep eden onu ortaya koyan gencecik il başkanlarımız, ilçe başkanlarımız bunların hepsi üst kurul delegeleri. Sayın genel başkan ve genel merkezin tüm üyelerini bu arkadaşlarımız seçtiler. Şimdi soru şu; Seni seçenden niye korkuyorsun kardeşim? Ne yapıldı? İl başkanlarımız görevden alınmadı, parti kapatıldı. Olmayacak bir iş bu, teşkilatların kapısına kilit vurmak. Bir taraftan Türkiye yanarken, Ankara’da kalbimize terör gelmişken, o gün şehitlerimizi toprağa verirken, Türkiye Suriye ile savaşın eşiğine gelmişken, Başkanlık sistemi adı altında ne olduğu belirsiz bir rejim değişikliğinin talebinin sürdüğü bir ortamda Milliyetçi Hareket Partisinin yöneticilerinin bulduğu çare teşkilatı kapamak. Biz bir iddia ile yola çıktık. O iddia şudur; Biz bu ülkeyi yöneteceğiz, biz bu devleti yöneteceğiz, biz memleketi mutlu devletimizi kutlu yapacağız. 14 Yıldır husumet ve hamaset ile yönetilen bütün temel taşları yerinden oynamış bu ülkede, ekonominin sadece sıcak para ile döndüğü bu ülkede çalmadan çırpmadan üretim ekonomisini, üreten bir Türkiye’yi, emeğe saygıyı yeni baştan inşa edeceğiz. Kapıya zincir vurabilirsiniz, birilerine güvendiğinizi ifade edebilirsiniz ne yaparsanız yapın kurultaya engel olamayacaksınız. Hapishanelerde işkence gördüğü halde devleti şikayet etmemiş, ülkesini muhbirlikle başka ülkelere şikayet etmemiş bu hareketin siz değerli mensupları bir karar verdiniz. Dediniz ki; kurultay olacak, bu iradenin önünde de hiç kimse duramayacak, sarayda duramayacak Bağdat’ta duramayacak!. Size Akşener sözü veriyorum, biz koltuk eskitmeyeceğiz, biz ayakkabı eskiteceğiz.”

aksener-dinarziyaret (1) aksener-dinarziyaret (2) aksener-dinarziyaret (3) aksener-dinarziyaret (4) aksener-dinarziyaret (5) aksener-dinarziyaret (6) aksener-dinarziyaret (7) aksener-dinarziyaret (8) aksener-dinarziyaret (9) aksener-dinarziyaret (10) aksener-dinarziyaret (11) aksener-dinarziyaret (12) aksener-dinarziyaret (13) aksener-dinarziyaret (14) aksener-dinarziyaret (15)

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Kişi Doğrulama Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.