MEVLAM RESTORANT AÇILIŞI

  • 21 Ağustos 2015
  • 1.671 kez görüntülendi.
MEVLAM RESTORANT AÇILIŞI

MEVLAM RESTORANT AÇILIŞI

İlçemiz PTT arkasında, Akdeniz Otel altında bulunan Mevlam Restoranın açılışı yapıldı. Açılış programına Belediye Başkanı Saffet Acar, belediye personeli, esnaf ve vatandaşlar katıldı.

Belediye Başkanı Saffet Acar yapmış olduğu konuşmada şunları söyledi; “Çok kıymetli dostlar, bu gün burada değerli kardeşlerimizin bir özveri ile açmak istedikleri ve biraz sonra da açılışını yapacağımız bu güzel mekanda toplanmış bulunuyoruz. Gerçekten bu ekonominin zor günlerinde iş yeri açmak yürek işi öncelikle ben bu değerli kardeşlerimi kutluyorum. Cenabı Allah’tan sağlık, sıhhat, huzur, barış ve mutluluk getirmesini niyaz ediyorum. İnşallah burada Dinarımıza iyi hizmetler verilecek. Elbette bu işletmeler hizmet sektörüdür, hizmet sektörü de son derece zor bir iştir. Zor işi başaracaklarına ben inanıyorum, hayırlı olması dileklerimle değerli kardeşlerimi kutluyorum.”dedi

Başkan Saffet Acar’ın yaptığı açılış konuşması sonrasında İlçe Müftüsü Celil Şimşek tarafında dua yapıldı. Kesilen kurdele sonrasında açılışa katılanlara çeşitli ikramlar yapıldı.

mevlamrestaçılış (1) mevlamrestaçılış (2) mevlamrestaçılış (3) mevlamrestaçılış (4) mevlamrestaçılış (5)

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Kişi Doğrulama Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.