MHP İLÇE BAŞKANI İBRAHİM ACAR’DAN AÇIKLAMA

  • 04 Mart 2016
  • 3.835 kez görüntülendi.
MHP İLÇE BAŞKANI İBRAHİM ACAR’DAN AÇIKLAMA

MHP İLÇE BAŞKANI İBRAHİM ACAR’DAN AÇIKLAMA

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Merkezi tarafından görevden alınan MHP Dinar İlçe Başkanı İbrahim Acar önemli açıklamalarda bulundu.

Meral Akşener’in Dinar ziyaretinde kendisini karşılaması ve “Genel Başkanım” ifadesini kullanması sebebiyle görevden alındığını belirtti.

MHP Dinar ilçe Başkanı İbrahim Acar İhlas Haber Ajansı muhabirine yaptığı açıklamada: “Genel Başkanım” kelimesi 20 yıl önce ne kadar yanlışsa şimdi de o kadar yanlış. O gün ne kadar doğruysa bugünde o kadar doğrudur diyen Acar şöyle devam etti: “Bundan tam 20 yıl önce Rahmetli Başbuğumuz Alparslan Türkeş’in vefatından sonra gene Türkiye’de ilk defa gece saat: 23.00’da eski Tansa düğün salonunda Sayın Genel Başkanımız Devlet Bahçeli’yi İbrahim Acar kürsüden Sayın Genel Başkanım diye hitap etti. Salonda buna eşlik etti. Aynı gün gece Apemia Restauranttaki  saat: 3.30’a kadar süren 1500 kişilik yemekte İbrahim Acar aynı masada Devlet Bahçeli’ye defalarca Sayın Genel Başkanım diye hitap etti. Hiç kimse İbrahim Acar’a ne kızdı nede görevden aldı.  Şimdi soruyorum. İbrahim Acar ve ekibinin 20 yıl önce Sayın Devlet Bahçeli’ye Genel Başkan seçilmeden Genel Başkanım diye hitap etmesi o gün ne kadar yanlışsa bugünde o kadar yanlıştır. 20 yıl önce Genel Başkan olmayan birisine Sayın Genel Başkanım diye hitap etmek ne kadar doğruysa bugünde o kadar doğrudur. ” diye konuştu.

ACAR: MERAL AKŞENER HER ZORLUĞU YENER, MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİNİ İKTİDAR EDER!

Acar konuşmasının devamında ; “Ben yirmi yıldır ilçe başkanıyım ve görevde bulunduğum süre içerisinde ilçemizde dört yerel seçim gerçekleşti. Ve biz bu yerel seçimlerin üçünde ekip çalışmamızla  oyumuzu artırarak Milliyetçi Hareket Partisini ilçemizde iktidar yaptık.  Geçtiğimiz hafta içerisinde Meral Akşener’in ilçemizi ziyaret etti. Bizde ekibimizle birlikte Sayın Akşener’i karşıladık. Fakat bu karşılama birilerini rahatsız etmiş olmalı. Fakat MHP Dinar ilçe teşkilatında görev alan tüm arkadaşlarımızla istişare yaptık. Hepsi değişim istiyor. Bizde görevimi yerine getirerek karşılama yaptık. Ve bu sebepten ilçe teşkilatı kapattılar. Fakat  hepimiz üzgünüz. Allah’ın izniyle bu görevden almalar hızımızı kesemeyecektir. Türkiye’nin en kaliteli siyasi kadroları MHP’dedir. Fakat bunu Sayın Devlet Bahçeli’nin etrafındakiler Türkiye’nin en başarısız kadroları haline getirdiler. Devlet Bahçeli ağabeyimle muhabbetimi beni tanıyanlar bilir. Kendisi benim ağabeyimdir. Fakat Devlet ağabeyimizi etrafındakiler gerçeklerden uzak tutarak, yanlış bilgilendirme yapıyorlar ve teşkilatları kapatarak kıyım yaptırıyorlar. Olsun dediğim gibi bu bir kutlu doğum sancısıdır. Herkes yeri zamanı geldiğinde hesabını soracaklardır. Yaptığımız karşılamadan dolayı pişman değiliz. Meral Akşener her zorluğu yener. Milliyetçi Hareket Partisini iktidar eder. ” değerlendirmesini yaptı.

ACAR: DİNAR’I KAYBEDEN TÜRKİYE’Yİ DE KAYBEDER!

Acar, ” Yerel seçimlerde Dinar tarihinde ilk defa üst üste seçilen ve yüzde altmışın üzerinde oy alan Belediye Başkanının adını MHP’li Belediye Başkanları listesinden silen zihniyeti Milliyetçi Hareket Partisi tarihinden bizde sileceğiz. Silme gücümüzü de oturduğumuz koltuklardan değil. Siyasi partisi ne olursa olsun bize yüzde altmışın üzerinde oy veren Dinarlıdan alacağız. Dinar’ı kaybeden Türkiye’yi de kaybeder.” dedi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Kişi Doğrulama Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.