MHP’Lİ BELEDİYE BAŞKANLARI KIZILÖREN’DE TOPLANTI

  • 18 Aralık 2014
  • 1.431 kez görüntülendi.
MHP’Lİ BELEDİYE BAŞKANLARI KIZILÖREN’DE TOPLANTI

mhpaziz1

MHP’Lİ BELEDİYE BAŞKANLARI KIZILÖREN’DE TOPLANTI

MHP İl başkanlığı her ay düzenli olarak yapmakta olduğu belediye başkanları toplantısının 6. sini Kızılören’de yaptı. Toplantı sıcak ve samimi bir ortamda gerçekleştirildi.

Dinar Belediye Başkanı Saffet Acar’ın da katıldığı, bir mazeretli belediye başkanının dışında tüm belediye başkanlarının katıldığı toplantı hakkında Aziz Aslan şunları ifade etti, “30 Mart’ta seçilmiş olan tüm Belediye başkanlarımız ile her ay toplanıyoruz. Daha önceki toplantılarımızı il merkezi, Dinar; Başmakçı, Çay ve Emirdağ ilçelerimizde yapmıştık. 6.sını Kızılören ilçemizde gerçekleştirdik. Kızılören Belediye Başkanımız Sayın Ali Erol ve İlçe başkanımız Süleyman Eser’in ev sahipliği yaptığı toplantımız gayet verimli geçmiştir. Kızılören belediye başkanımıza, İlçe başkanımıza meclis üyelerimize ve teşkilat mensuplarımıza misafirperverlikleri için çok teşekkür ediyorum. Gelenek haline gelmiş olan toplantımızın yanı sıra heyet olarak Kızılören ilçemizde incelemelerde bulunduk. Başkanlarımızın ilçelerinde yapmak istediklerini de inceleme imkânı buluyoruz. Bu toplantılarımız düzenli bir şekilde devam edecektir. Toplantımıza ilgi ve katılım mükemmeldi. Her belediye başkanımıza sıkıntı ve önerileri hakkında söz verildi ve istişare edildi. Amacımız insanlarımıza hizmeti daha verimli, daha etkin ve daha hızlı nasıl götürebiliriz sorusuna elbirliği ile ve dayanışma halinde cevap bulabilmektir. MHP’nin tek amacı insana hizmettir. Belediye başkanlarımız da bu yolda heyecanlı ve gayretli bir şekilde çalışmaktadırlar. Yeni seçilen başkanlarımızın tecrübeli başkanlarımızdan bilgilenmeleri için de bu toplantıların bir fırsat olduğunu düşünüyorum. Faydalarını da görmekteyiz. Her türlü zor şartlara rağmen belediye başkanlarımızın ilçe ve beldelerinde çok başarılı olacaklarına inanıyorum.” dedi.

Ev sahibi Kızılören Belediye Başkanı Ali Erol ve ilçe başkanı Süleyman Eser ise, “Toplantının düzenlenmiş olmasından dolayı hemşerilerim, meclis üyelerim ve teşkilatım adına çok memnun oldum. Partimin belediye başkanlarını ve il teşkilatı ile ilçemizde toplantı yapmaktan ve onları misafir etmekten onur duydum. Katılan arkadaşlarımıza, il teşkilatımıza ve il başkanımıza çok teşekkür ederim” dediler.

mhpaziz3

mahpaziz4

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Kişi Doğrulama Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.