MUĞLADA SOSYOLOJİ GÜNLERİ DÜZENLENDİ

  • 29 Nisan 2016
  • 637 kez görüntülendi.
MUĞLADA SOSYOLOJİ GÜNLERİ DÜZENLENDİ

MUĞLADA SOSYOLOJİ GÜNLERİ DÜZENLENDİ

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Sosyoloji Bölümü ve Muğla Sosyoloji Topluluğu tarafından geleneksel olarak düzenlenen sosyoloji günlerinin 19’uncusu düzenlendi.

Sosyoloji günleri açılış paneline Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Rektörü Prof.Dr.Mansur Harmandar, Edebiyat Fakültesi Dekanı Prof.Dr. Sebahattin Çevikbaş, Sosyoloji Bölümü Başkanı Prof.Dr. Muammer Tuna ve çok sayıda üniversite öğrencisi katıldı.

Sosyoloji Söyleşileri açılış oturumuna davetli olan Akdeniz Üniversitesi Gerontoloji Bölümü öğretim üyesi Prof. Dr. İsmail Tufan’ın son anda aldığı bir haber ile oturuma katılamaması üzerine, kendisinin yüksek lisans öğrencisi ve Dinar Belediye Başkanlığı tarafından görevlendirilen Gerontolog Faruk Yaşar Gürdal katıldı. Belediye Başkanı Saffet Acar’ın görevlendirmesiyle Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesine giden Gerontolog Faruk Yaşar Gürdal, Prof.Dr. İsmail Tufan’a ait “Yaşlanan Toplumun Riskleri, Problemleri, İhtiyaçları ve Gerontoloji” konulu sunumu gerçekleştirdi. Sunumdan sonra Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Sosyoloji Bölüm Başkanı Prof.Dr. Muammer Tuna tarafından, Prof. Dr. İsmail Tufan adına teşekkür belgesini alan Faruk Yaşar Gürdal “ bugün bu değerli sunumu Prof. Dr. İsmail Tufan hocam sizlere kendisi sunacaktı ancaktı yakın bir arkadaşının ani bir kalp krizi sonucu vefatı üzerine kendisine son görevini yapmak için cenaze merasimine katılmak durumunda kaldı, bana güvenerek çalışmasını sunmamı istediği ve kürsüsünü bıraktığı için kendisine çok teşekkür ederim, ayrıca bu güzel organizasyona ev sahipliği yapan başta Prof. Dr. Muammer Tuna hocama ve emeği geçen Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Sosyoloji Bölümü ve Muğla Sosyoloji Topluluğuna şükranlarımı sunarım, sosyoloji günlerinin 19’uncusunda buluştuk, bu artık her zaman devam eden örnek bir çalışma olmuş emeği geçen herkesi Belediye Başkanım Saffet Acar, Prof.Dr. İsmail Tufan adına ve kendi adıma tebrik ederim.” Dedi. 3 gün süren 19. Geleneksel Sosyoloji Günlerinde 6 oturumda 23 Lisans öğrencisi sunumlarını gerçekleştirdiler.

muglasempzymfark2muglasempzymfark3

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Kişi Doğrulama Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.