MÜRACAAT İÇİN BAŞVURU KÜLTÜR SARAYI BİNASI

  • 26 Kasım 2014
  • 2.384 kez görüntülendi.
MÜRACAAT İÇİN BAŞVURU KÜLTÜR SARAYI BİNASI

engeldernek1

DİNAR ENGELLİLER YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA DERNEĞİ YENİ YERİNDE FAALİYETE BAŞLADI

Dinar Engelliler Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Ağustos 2014 tarihinde yapılan genel kurul seçimi ile yeni yönetim oluşmuştur. Yeni yönetimde, Dernek başkanlığına Seydi Özkurt yönetimine ise Erkan Kırtaş, Havva Bircan, Hasan Ceylan ve Bahri Yavuz seçilmiştir.

Belediye Başkanı Saffet Acar tarafından da desteklenen Engelliler Derneği, Belediye Kültür Sarayı altında bulunan yeni yerine taşınmıştır.

Dernek Başkanı Seydi Özkurt yaptığı açıklamada; “Dinar ve çevresinde bulunan engelli vatandaşların tespit edilmesi, daha hızlı ve etkin olarak kendilerine ulaşılabilmemiz için derneğimize müracaat etmeleri gerekmektedir. Derneğin başlıca amaçları, engellilerimiz için sosyal faaliyetler düzenleyerek çalışma sahalarında üretime katkıda bulunmaları ve çıkan yasalardan faydalanmaları yönünde çalışmalar yürütmektir.”dedi

Her geçen gün Dinar’dan ve çevresinden müracaatların arttığını belirten Dernek Başkanı Özkurt, engelli vatandaşların müracaatları için Belediye Kültür Sarayı altında bulunan yeni dernek binasına başvuru yapabileceklerini ifade etti.

engeldernek2

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Toptepe Mahallesi Muhtarı Sabri Dursun dedi ki:

    yeni binanıs hayırlı vede uğurlu olsun

BİR YORUM YAZ

Kişi Doğrulama Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.