MYO’DA TANIŞMA VE BİLGİLENDİRME TOPLANTISI

  • 10 Eylül 2015
  • 1.239 kez görüntülendi.
MYO’DA TANIŞMA VE BİLGİLENDİRME TOPLANTISI

dinarmyotanismtplts (1)

DİNAR MYO’DA TANIŞMA VE BİLGİLENDİRME TOPLANTISI YAPILDI

Afyon Kocatepe Üniversitesi Dinar Meslek Yüksek Okulunda 2015-2016 eğitim öğretim yılında yeni kayıt olan ve öğrenim görevine başlayan öğrencilerle tanışma ve bilgilendirme toplantısı yapıldı.

Dinar MYO toplantı salonunda gerçekleşen görüşmede Okul Müdürü Yrd.Doç.Dr. Hayrettin ERTAN kendisini ve okul tanıtımını yaptı. Müdür Ertan yaptığı konuşmada; ” Bugün ki toplantımızın amacı bir oryantasyon sürecinde bir bölüm. Bu oryantasyonun amacı sizi okulumuza, arkadaşlarınıza, öğretmenlerinize Dinar’a alıştırmak için olan bir süreç. 250 kişilik kapasitede yeni bir binamız yapılıyor. İçerisinde kafeterya, konferans salonu ve yönetim ofisleri olan bir komleks. Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için bunlar yapılıyor sizler için. Sizlerde bunlara layıksınız. Geleceğimizin teminatı sizlersiniz. Ben burdan sizlere tekrar hoşgeldiniz diyorum. “dedi.

Öğrenciler Akademik personel ve İdari personeller Müdür Yardımcıları Öğr. Gör. Cemal Hakan DİKMEN, Öğr. Gör. Süleyman YARIKKAYA ve Yüksek Okul Sekreteri Ruhi Yüksel ile tanıştırıldı.

Tanışma sonrası yönetmelikle ilgili Okutman Özge SÖNMEZLER DURAN Ders geçme yönetmeliği, devamsızlık ve uzaktan eğitim ile ilgili merak edilen konular üzerine bilgilendirme yaptı.

Bilgilendirme toplantısı sonunda ise Belediye Başkanı Saffet Acar ile öğrenciler ile tanışarak onların yanında olduğunu bildirdi. Tanışma esnasında bir konuşma yapan Başkan Acar; ” Ben öncelikle hepinize hoşgeldiniz diyorum. Dinar güzel yer. Geldiğinize hiç bir zaman pişman olmayacaksınız. Bizler sizler için varız. Çok güzel bir kadromuz var okulumuzda. Birbirinden değerli öğretmenlerimiz var. Ben her zaman sizlerin yanınızdayım arkanızdayım. Değerli Okul İdaresi sağ olsun bizlere de ders verme imkanı yani sizlerle birlikte olma imkanı veriyor. Gençlerle birlikte olmak bana son derece mutluluk veriyor. Derslere girdiğimiz süre içerisinde sizlere yardımcı olmak birikimlerimizi sizlere aktarmak sizleri hayatta başarı olabilme adına canla başla hepimiz çalışıyoruz. Ben yeni ders yılınızın hayırlı olmasını temenni ediyor, başarılar diliyorum.” dedi.

Ardından okul bahçesinde öğrencilerle öğretmenlerin kaynaşması açısından meyve suyu ve kuru pasta ikramı yapılarak güzel bir sohbet ortamı oluşturuldu.

dinarmyotanismtplts (2) dinarmyotanismtplts (3)

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Kişi Doğrulama Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.