ÖĞRENCİ VE ÖĞRETMENLERDEN ÖDEV ZİYARETİ

  • 25 Nisan 2016
  • 857 kez görüntülendi.
ÖĞRENCİ VE ÖĞRETMENLERDEN ÖDEV ZİYARETİ

ÖĞRENCİ VE ÖĞRETMENLERDEN ÖDEV ZİYARETİ

Şehit Piyade Uzman Çavuş Selçuk Gürdal İlk Öğretim Okulu Müdürü Mehmet Öztürk, Öğretmen Bayram Yüksel ve öğrenciler Alperen Yüksel, Pelin Yüksel Dinar Belediye Başkanı Saffet Acar’ı makamında ziyaret etti.

Yerel Yönetimler konusunda ödev alan ve bu konuyu araştırmak için Belediye Başkanı Saffet Acar ile görüşen öğrenciler aynı zamanda Başkanlık koltuğuna da oturarak Belediyenin nasıl yönetildiğini anlamış oldular.

Belediye Başkanı Acar öğrencilere yerel yönetimler konusunda bazı bilgiler vererek şunları söyledi, ‘Yerel yönetimler, belli bir coğrafi alan üzerinde yaşayan yerel topluluk üyelerinin kendi ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla, ekonomik, sosyal, kültürel zenginliğe ve refaha ilişkin yerel hizmetleri genel yetkiyle, kendi sorumluluğu doğrultusunda yerine getiren, işleyişinde açıklığı, şeffaflığı çoğulcu ve katılımcı demokrasi ilkelerini hayata geçiren, yetkilerin yerel halka en yakın yönetim birimince kullanıldığı, kamu tüzel kişiliğine sahip, özerk, demokratik kuruluşlardır’ dedi.

Öğrenciler Alperen ve Pelin Yüksel kardeşler, kendilerini bilgilendiren Belediye Başkanı Saffet Acar’a teşekkür etti.

tokiokulziyareti (1) tokiokulziyareti (6) tokiokulziyareti (5) tokiokulziyareti (4) tokiokulziyareti (3) tokiokulziyareti (2)

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Kişi Doğrulama Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.