OTOGAR MAHALLESİNDE ASFALT YAPIMININ SONUNA GELİNDİ

  • 31 Temmuz 2015
  • 765 kez görüntülendi.
OTOGAR MAHALLESİNDE ASFALT YAPIMININ SONUNA GELİNDİ

asfaltserimotogarson (1)

OTOGAR MAHALLESİNDE ASFALT YAPIMININ SONUNA GELİNDİ

Belediye İş Atölye Amiri Atanur Sağlam koordinatında ekipler tarafından asfalt serim çalışmaları devam ediyor.

İlçemiz İncirli Mahallesi 110 konutlar yoluna serilen sıcak asfalt sonrasında Otogar Mahallesinde asfalt serimine başlayan belediye ekipleri, mahallede bulunan ana ve ara yollara serilen sıcak asfalt çalışmalarının sonuna gelindi.

Otogar Mahallesinde Belediye iş makineleri tarafından altyapı düzenleme ve tesviye çalışmaları sonrasında asfalt makinesi tarafından serimi ve silindir tarafından sıkıştırılması yapılan yolların yapımının sonuna gelindi. Kısmen kapalı, kısa süre içerisinde ise trafiğe tamamen açılacak olan yollar için Otogar Mahalle Muhtarı Hüseyin Demirel, mahallesine yapılan çalışmalardan dolayı Belediye Başkanı Saffet Acar’a ve ekibine teşekkür etti. Sıcak asfalt serim çalışmaları, 2015 yılı yol yapım çalışma programı dahilinde belirlenen alanlarda devam edecek.

asfaltserimotogarson (2) asfaltserimotogarson (3) asfaltserimotogarson (4) asfaltserimotogarson (5) asfaltserimotogarson (6) asfaltserimotogarson (7) asfaltserimotogarson (8) asfaltserimotogarson (9) asfaltserimotogarson

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Kişi Doğrulama Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.