PARK VE BAHÇELERDE BAHAR HAZIRLIĞI

  • 01 Mayıs 2016
  • 808 kez görüntülendi.
PARK VE BAHÇELERDE BAHAR HAZIRLIĞI

PARK VE BAHÇELERDE BAHAR HAZIRLIĞI

Dinar Belediyesine bağlı ekipler ilçede bulunan tüm çocuk oyun parkları ve Suçıkan Park tesislerinde bahar hazırlığına başladı.

Dinar Belediye Başkanı Saffet Acar’ın talimatları ile Başkan Yardımcısı Rafet Şimşek’in gözetimi ve denetimi altında çalışmalar devam ediyor. Atölye Amirliği, Fen İşleri Müdürlüğü ve Park Bahçe ekipleri ve araçları ile hummalı bir çalışma sürdürüyor. Çocuklarımızın daha temiz ortamlarda oyunlarını oynayabilmesi için oyun parklarında kumlama, çapa ve temizlik çalışmaları yapılıyor. Dinar dışından gelen ve Dinar’da bulunan misafirlerimiz için ise Suçıkan Park Tesislerinde görselliği artırmak amacı ile Gül ve çeşitli çiçek ekimi yapılıyor. Konu ile ilgili bir konuşma yapan Başkan Yardımcısı Rafet Şimşek; “Yaz ayının gelmesi ile çocuklarımızın okulları kapanmadan önce çocuk oyun parklarında ekiplerimiz kumlama, çapa ve temizlik çalışmalarını sürdüyorlar. Çalışmalarımızı biran önce tamamlayıp çocuklarımızın okulları kapandıktan sonra vakit geçirip oynayabilecekleri temiz bir oyun alanı halina getirmeye çalışıyoruz. Suçıkan Park Tesislerinde ise misafirlerimiz için görsel alanlar oluşturuyoruz.” dedi.

parkvebahcelrnisn (1) parkvebahcelrnisn (7) parkvebahcelrnisn (6) parkvebahcelrnisn (5) parkvebahcelrnisn (4) parkvebahcelrnisn (3) parkvebahcelrnisn (2)

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Kişi Doğrulama Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.