PEKDEMİR ÇİFTLİĞİ AVM AÇILIŞI YAPILDI

  • 27 Nisan 2015
  • 2.816 kez görüntülendi.
PEKDEMİR ÇİFTLİĞİ AVM AÇILIŞI YAPILDI

pek-dem1

PEKDEMİR ÇİFTLİĞİ AVM AÇILIŞI YAPILDI

Pekdemir Çiftliği Alış Veriş Merkezinin 96. Şubesinin açılışı yapıldı. Açılış programına Belediye Başkanı Saffet Acar, Askerlik Şubesi Personel Başkanı Üst.Teğ. Ali Azyaman, ilçe Emniyet Müdürü Ahmet Yapar, Dinar MYO Müdürü Hayrettin Ertan ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Açılış konuşması yapan Pekdemir Çiftliği Alış Veriş Merkezi Yönetim Kurulu Başkanı Halil Pekdemir, protokole ve vatandaşlara hoş geldiniz diyerek şunları söyledi; “Pekdemir çiftliği, Denizli Acıpayam ilçesinde yolculuğa başlayan, Denizli’de marketçiliği getiren şuanda Denizli merkez olmak üzere Aydın, Manisa ilçeleri, İzmir ilçeleri, Burdur, Antalya, Afyon ve Afyon ilçelerinde sizlere hizmet etmek üzere buralara geldik.” Dedi

Belediye Başkanı Saffet Acar ise konuşmasında; “Dinarımıza bu güzel ticarethaneyi açan Pekdemir ailesini kutluyorum. Dinar’da 96. sı, umarım ki 196. sı da olur diye düşünüyorum. Çünkü bu aile bir azimle buralara gelmiş, ailenin tüm fertlerini kutluyorum. Ekonominin bu zor günlerinde bir ticarethane açmak kolay iş değil. İnşallah bu güzel ticarethane ilçemize hayırlı olur.”

Okunan dua ve kesilen kurdele sonrasında Pekdemir Çiftliği Alış Veriş Merkezi Yönetim Kurulu Başkanı Halil Pekdemir, Belediye Başkanı Saffet Acar’a ve beraberinde bulunan protokol üyelerine mağazayı gezdirerek tanıtımını yaptı.

pek-dem2 pek-dem3

pek-dem4 pek-dem5

pek-dem6

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Kişi Doğrulama Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.