PİLOT BÖLGE ADLİYE MAHALLESİ

  • 24 Aralık 2014
  • 1.481 kez görüntülendi.
PİLOT BÖLGE ADLİYE MAHALLESİ

cpcp1

PİLOT BÖLGE ADLİYE MAHALLESİ

Dinar belediyesi tarafından Adliye Mahallesine iki adet ikili çöp kutusu muhafazası takıldı. Belediye zabıta amirliği tarafından pilot bölge olarak seçilen Adliye Mahallesine üzerinde ‘Temiz Kent Dinar’ yazılı iki adet ikili çöp muhafazaları yerleştirildi. Muhafaza kutularının ilerleyen zamanlarda diğer caddelerde ki çöp kutularına da yerleştirileceği öğrenildi.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. abdullah dedi ki:

    Sayın başkanım şehir estetigine renk kattiginiz icin ve yeni projeler sundugunuz icin size sonsuz tesekkurlerimi sunarim.Çalismalarinizin devamini diler başarılar dilerim

  2. hamdi dedi ki:

    Başkanım özverili çalışmalarınız için teşekkür ederim. Yapılmış olan her şey yerinde ve faydası olan her yenilik herzaman cazip ve göze hoş görünür, yapılanın takibi yoksa bu güzellik yok olur, köhne görüntü olusturur. Bu çöp yerlerinin yer kaplamaması için toprağa gömülü üzeri kapaklı şahıs bazın da ayak baskısıyla açılan, çöp aracı bazın da hidrolik sistemli olarak çöp konteyneri yukarı yükselerek şimdiki işleyiş tarzında araç içerisine alinabilir diye degerlendiriyorum. Saygılar sunar hayırlı çalışmalar dilerim.

BİR YORUM YAZ

Kişi Doğrulama Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.