SAFFET ACAR’DAN ANLAMLI ZİYARET

  • 03 Aralık 2015
  • 1.786 kez görüntülendi.
SAFFET ACAR’DAN ANLAMLI ZİYARET

SAFFET ACAR’DAN ANLAMLI ZİYARET

3 Aralı Dünya Engelliler Günü nedeni ile Dinar Engelliler Yardımlaşma ve Dayanışma Derneğine Belediye Başkanı Saffet Acar tarafından ziyaret gerçekleştirildi.

Belediye Başkanı Saffet Acar ve beraberinde bulunan Belediye Başkan Yardımcısı Rafet Şimşek’i, Dinar Engelliler Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Seydi Özkurt ve Dernek Yönetim Kurulu Üyesi Erkan Kırtaş karşıladı. Dernek başkanlık makamında ağırlanan Başkan Acar , 3 Aralı Dünya Engelliler Günü nedeni ile yaptığı konuşmada; engelli vatandaşlarımızı unutmadığını ve her zaman yanlarında olduğunu belirtti. Derneğe yapılan ziyaret akabinde Başkan Acar, Dinar Engelliler Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Seydi Özkurt ve beraberinde bulunan heyet ile birlikte Öncü İletişim Özel Eğitim Rehabilitasyon Merkezine ziyarette bulundular.

Başkan Saffet Acar’ı rehabilitasyon binası girişinde Öncü İletişim Özel Eğitim Rehabilitasyon Merkezi Kurucu Müdürü Oğuz Han Tortop, eğitmenler, öğrenci ve velileri çiçekle karşıladı. Başkan Acar, yaptığı ziyarette günün önem ve anlamına binaen kısa bir konuşa gerçekleştirdi. Acar daha sonra öğrenciler ile sohbet etti. Öncü İletişim Özel Eğitim Rehabilitasyon Merkezi Kurucu Müdürü Oğuz Han Tortop, Başkan Acar’a ve beraberinde bulunan heyete bina hakkında bilgi verdi. Alınan bilgiye göre, Öncü İletişim Özel Eğitim Rehabilitasyon Merkezin de; ilçe merkezinden ve köylerinden gelen toplam 200 öğrencinin olduğu, 12 eğitmenin görev yaptığı, 5 personelin hizmet verdiği ve binanın 13 eğitim bölümünden oluştuğu öğrenildi.

Kurucu Müdür Oğuz Han Tortop refakatinde Belediye Başkanı Saffet Acar ve beraberinde bulunan heyete binada yer alan eğitim bölümleri sırasıyla gezdirilerek tanıtımı yapıldı. Ziyarette son olarak ise binanın alt kısmında bulunan fizik tedavi odasının tanıtımı yapıldı. Bölümlere yapılan ziyaret esnasında Başkan Saffet Acar, eğitim odalarında ders gören öğrenciler ile sohbet ederek, öğrenmiş oldukları aktiviteler hakkında sorular sordu. Yapılan ziyaret sonrasında Kurucu Müdür Oğuz Han Tortop, yapılan ziyaret, şahsı ve makamı adına engellilere yapılan yardımlardan dolayı Başkan Saffet Acar’a teşekkür etti.dinar-engelliler3aralik-rehabltsyn-zyrt (1)

dinar-engelliler3aralik-rehabltsyn-zyrt (2) dinar-engelliler3aralik-rehabltsyn-zyrt (3) dinar-engelliler3aralik-rehabltsyn-zyrt (4) dinar-engelliler3aralik-rehabltsyn-zyrt (5) dinar-engelliler3aralik-rehabltsyn-zyrt (6) dinar-engelliler3aralik-rehabltsyn-zyrt (7) dinar-engelliler3aralik-rehabltsyn-zyrt (8) dinar-engelliler3aralik-rehabltsyn-zyrt (9)

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. hasan dedi ki:

    sayın belediye başkanımız saffet acar bey sivil toplum örgütlerinin her zaman olduğu gibi 3 arlık dünya engeliler günün de engeliler derneğini ziyaret etti ve sayın başkanımız acar kendi cebinden dinar ulu cami altında bulunan daha önce çok kötü bir görünümü olan sıra dükanlar dış cephesi ve bay bayan tuvaletleri engeliler için her türlü ayrıntılarını düşünerek son derece modern bir hale getidi eskiden pislikten geçilmeye ulu cami yanındaki dükanların da derneklerin son derce güzel ve temiz bir şekil oldu daha evel derneğimize ve ulu cami hükümet konağına gelen misafirler buranı eski durumundan şikayetçi idiler şimdi son derece modern bayan wc ve abdes alma yerlerini saffet acar kendi cebinden yapmış acara bu hizmetiden ve hayır severliğinden dolayı çok teşekür ederim . TÜRKİYE HARP MALULÜ GAZİLER ŞEHİT DUL VE YETİMLERİ DERNEĞİ DİNAR TEMSİLCİSİ HASAN CEYLAN.

BİR YORUM YAZ

Kişi Doğrulama Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.