SAKARYALI ÖĞRENCİLERE DİNAR BELEDİYESİ YARDIMI

  • 19 Şubat 2015
  • 1.765 kez görüntülendi.
SAKARYALI ÖĞRENCİLERE DİNAR BELEDİYESİ YARDIMI

sakaryalıöğrenciler2

SAKARYALI ÖĞRENCİLERE DİNAR BELEDİYESİ YARDIMI

İlçemize bağlı Eldere köyü mevkiinde meydana gelen hafif kusurlu kazada mahsur kalan öğrencilere Dinar Belediyesi yardım etti.

İlçemiz Eldere köyü mevkiinde buzlanma sonucunda bir öğrenci otobüsü kayarak orta refüje takıldı. Sakarya/Adapazarı Tansu Çiller Ticaret Meslek Lisesi Kız Futbol Takımı Antalya’dan müsabakalardan gelirken 18 kız öğrenci ve 2 Okul Yöneticisi Eldere Köyünde mahsur kaldı. Çevredekiler yardımıyla Dinar Belediye Başkanı Saffet Acar’a ulaşarak durumu bildirdiler.

Dinar Belediye Başkanı Saffet Acar’ın talimatı ile öğrenciler otobüsle kaza yerinden alınarak Park Ala Kafeye getirildi. Zabıta Müdürü Hasan Hüseyin Sarı gözetiminde öğrencilere çay, kahve ve yemek ikramı yapıldı. İkramların ardından öğrenciler Sakarya’ya uğurlandı.

sakaryalıöğrenciler4

sakaryalıöğrenciler3

sakaryalıöğrenciler5

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Raif ÖZTÜRK Raif ÖZTÜRK dedi ki:

    Sayın başkan, bu insani davranışlarla ülkemiz genelinde Dinar hakkında var olan olumsuz kanaati sildiğiniz ve Dinarlının gerçek yüzünü gösterdiğiniz için bir Dinarlı olarak teşekkür eder, şükranlarımı sunarım. Ben bu insani hizmetlerinizin karşılık bulduğuna 15 gün önce İzmir’de şahit oldum… Başarılı çalışmalarınızın devamını dilerim. Allah kolaylık versin… Raif ÖZTÜRK

BİR YORUM YAZ

Kişi Doğrulama Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.