SANTRAL PARK AÇILIŞI YAPILDI

  • 06 Haziran 2016
  • 3.123 kez görüntülendi.
SANTRAL PARK AÇILIŞI YAPILDI

SANTRAL PARK AÇILIŞI YAPILDI

İlçemiz Santral Mahallesinde bulunan Santral Park’ın açılışı yapıldı.

Açılış programına Belediye Başkanı Saffet Acar, belediye meclis üyeleri, belediye personeli, esnaf ve vatandaşlar katıldı. Belediye Başkanı Saffet Acar konuşmasında şunları söyledi; “Dinarımızda özellikle kış günlerinde insanların gidebileceği böyle bir yoktu. Bu açığı değerli kardeşim kapatmaya çalıştı, biraz önce gezdim son derece güzel olmuş. Dinarımıza yakışır bir tesis olmuş. Bu tesisin Dinarımıza hayırlı uğurlu olmasını diliyorum.” Dedi.

Kurdele kesimi sonrasında tüm davetlilere pilav ikramı yapıldı.

santralparkacilis (1) santralparkacilis (2) santralparkacilis (3) santralparkacilis (4) santralparkacilis (5) santralparkacilis (6) santralparkacilis (7) santralparkacilis (8) santralparkacilis (9)

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Mustafa TURHAN dedi ki:

    Bizler Dinar dışında yaşayan Dinar doğumlu kişileriz. Memnuniyetle ifade ediyorum ki Hem Kültürel Hemde sosyal açıdan Dinar’ ımız adına yapılan her hizmeti Uzaktan da olsa gururla ve heyecanlanarak izliyoruz. İlçemizi Ülkemiz ilçelerinin çoğundan daha Sosyal Daha Kültürel ve yaşanabilir ilçe yapmak için Çaba Sarf eden Sn Saffet ACAR Beyi ve Şahsında Belediyemiz Tüm Çalışanlarını Kalpten kutluyorum. Aynı Şevk ve Heyecan ile çok daha güzel eserlerini görmek dileğiyle Saygılar sunuyorum.

BİR YORUM YAZ

Kişi Doğrulama Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.