SEMPOZYUMDA STANT YOĞUN İLGİ GÖRDÜ

  • 30 Kasım 2015
  • 1.323 kez görüntülendi.
SEMPOZYUMDA STANT YOĞUN İLGİ GÖRDÜ

bursa-sempozym-stant (1)

SEMPOZYUMDA STANT YOĞUN İLGİ GÖRDÜ

Dinar Belediye Başkanlığı ve Ulusal Yaşlılık Konseyi Bursa’da Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Engelli Yaşlı Hizmetleri Genel müdürlüğünün ev sahipliği yaptığı Yaşlı Dostu Kentler Sempozyumunda birde stant sergiledi.

Belediye Başkanı Acar standa ilginin yoğun olduğunu ve ilgiden memnun kaldığını belirterek, buradan tüm Türkiye’deki Yerel yönetimlere örnek olduklarını ve çalışmaların devam edeceğini belirtti. Diğer stantları da gezen Başkan Saffet Acar, Gerontolog Faruk Yaşar Gürdal ile birlikte incelemelerde bulundu. Acar açıklamasında; “diğer kendimize uygun çalışmaları bizde diğer kurumlardan öğreniyor ve kendimize örnek alıyoruz, bu gibi sempozyumların sayısının artması gerekiyor” dedi

Başkan Saffet Acar, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığının ve Yaşlı Dostu Kentler için önemli gördüğü Çevre Bakanlığının yaşlılık çalışmaları yapan yerel yönetimlere ayrı fonların göndermesi gerektiğini aktardı.

Sempozyum; Stantlar,Poster Sunumları ve oturumlar ile son buldu.

bursa-sempozym-stant (2) bursa-sempozym-stant (3)  bursa-sempozym-stant (5) bursa-sempozym-stant (6) bursa-sempozym-stant (7) bursa-sempozym-stant (8)

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Raif ÖZTÜRK Raif ÖZTÜRK dedi ki:

    Çoğu insan işin farkında değil, sayın Belediye Başkanımız Saffet Acar, herkesi ilgilendiren bir konuda “Yaşlı Bakımı” konusunda Dinar’ın adını duyuruyor, konunun önemini kavratmaya çalışıyor. Bu önemli hizmetinden dolayı teşekkür ediyor, bu çalışmalarından dolayı ödül almış olması sebebiyle de kendisini kutluyorum. Raif ÖZTÜRK

BİR YORUM YAZ

Kişi Doğrulama Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.