STAJER ÖĞRETMENLERDEN DİTSO’A ZİYARET

  • 13 Mayıs 2016
  • 752 kez görüntülendi.
STAJER ÖĞRETMENLERDEN DİTSO’A ZİYARET

STAJER ÖĞRETMENLERDEN DİTSO’A ZİYARET

 

Milli Eğitim Bakanlığı’nın öğretmen atama sistemindeki yaptığı değişiklik ile stajlarını ilçelerinde yapan Dinarlı  Stajyer Öğretmenler, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Ercan ÇELİK beraberinde  Dinar Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Ahmet Hakan UYAN’a ziyaret gerçekleştirdiler.

Başkan Ahmet Hakan UYAN, Çeşitli Branşlardaki öğretmen adaylarını makamında kabul etti. Ziyarette kendilerini makamında kabul eden Başkan Ahmet Hakan UYAN’a teşekkür eden Dinar İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Ecan ÇELİK, stajyer öğretmen uygulanmasında yapılan değişik ile yeni göreve başlayacak olan öğretmenlerin stajlarını İlçelerinde yapabildiklerini belirtti.

Başkan Hakan UYAN İşini hep severek yaptığını ifade eden UYAN

, “Başarımın sırrı işimi hep severek yapmaktan gelmektedir. Memleketime hizmet noktasında görev yaptığım her birimde işimi severek yaptım. Önüme çıkan zorluklar hiçbir zaman beni yıldırmadı, bundan sonrada yıldırmayacaktır. Sizlerin de meslek hayatınız boyunca karşınıza çeşitli zorluklar çıkacaktır. Bunlar kesinlikle sizleri yıldırmasın. Çünkü sizler gelecek nesilleri yetiştirmek adına çok kutsal bir görev yapacaksınız” diye konuştu. Ticaret Odasının Yaratıcı, Girişimci ve Yenilikçi bir yönetim anlayışıyla Üyelerimizin ve Toplumumuzun ihtiyaçlarını görev edinerek, Bölgemizin ekonomik ve kültürel anlamda gelişimini sağlamak Misyonu ile hizmet etmektedir dedi.

Genç öğretmenlerin bu anlamlı ziyareti nedeniyle memnuniyetini dile getiren Başkan UYAN; “Öğretmenlik, öğretmek ve eğitmek kutsal bir görevdir. Sizler de geleceğin mimarı gençlerin yol göstericileri olarak çök önemli bir kutsal görevi üstlenmiş bireylersiniz. Geleceğin Gençlerine Öncelikle dürüstlüğü, doğruluğu ve Hayal kurmayı, çalışkanlığı aşılanmasının önemini belirtti. Ülkemizin ileri gitmesinde öğretmenlerin payının büyük olduğunu belirtti. Siz olmazsanız bir iş adamı, bir oda başkanı, bir belediye başkanı, bir kaymakam, bir mühendis ve hatta bir öğretmen olamaz. Benim her zaman dediğim gibi siz öğretmenler “Sevgi Elcileri” siniz. Sınıfta Yasama Sevinci, Toplumda Huzur, Ülkede Barış, Meslektaşları Arasında Demokrasinin simgelerisiniz. Eğitim ve öğretime sunacağınız katkı süresince aldığınız bu görevde hepinize başarılar diliyor ziyaretinizden ötürü teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

ditssostjr (1) ditssostjr (2) ditssostjr (3) ditssostjr (4) ditssostjr (5)

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Kişi Doğrulama Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.