SUÇIKAN PARK TESİSLERİ..

  • 25 Haziran 2015
  • 4.141 kez görüntülendi.
SUÇIKAN PARK TESİSLERİ..

suçıkanhavuz-çiçekler-inceleme0

ACAR İNCELEMELERDE BULUNDU

Dinar Belediyesi fen işleri müdürlüğü ve park bahçe ekipleri tarafından park, bahçe, havuz kenarları ve refüjlerde kullanılması amacıyla İzmir Bayındır ilçesinden 31.817 adet değişik renk ve türlerde çiçek getirildi. Belediye tarafından getirilen çiçekler Mimar Merve Önem tarafından düzenlemesi yapılıyor ve alanları belirlenerek dikim işlemi sürüyor.

İlçemiz Suçıkan Park tesisleri başta olmak üzere yol ve kavşak refüjlerinde ve parklarda yapılan çalışmaları Belediye Başkanı Saffet Acar incelemelerde bulundu. Ayrıca Acar, suçıkan tesislerinde belediye ekipleri tarafından yapılan ahşap görünümlü kendinden tahliyeli mini süs havuzuda inceledi. Belediye ekipleri tarafından Dinarın belirlenen alanlarında çiçek dikim işlemi sürerken, yine belediye ekipleri tarafından da asri mezarlık, iyaş kavşağı, yol kenarlarında ve boş alanlarda kuru ve yabani otların biçimi yapılıyor.

suçıkanhavuz-çiçekler-inceleme1 suçıkanhavuz-çiçekler-inceleme2 suçıkanhavuz-çiçekler-inceleme3 suçıkanhavuz-çiçekler-inceleme4 suçıkanhavuz-çiçekler-inceleme5 suçıkanhavuz-çiçekler-inceleme6 suçıkanhavuz-çiçekler-inceleme7 suçıkanhavuz-çiçekler-inceleme8 suçıkanhavuz-çiçekler-inceleme9

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Kişi Doğrulama Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.