SUÇIKAN PARK TESİSLERİNDE YAPILDI

  • 05 Aralık 2014
  • 1.440 kez görüntülendi.
SUÇIKAN PARK TESİSLERİNDE YAPILDI

cevbelbir1

BELEDİYELER BİRLİĞİ TOPLANTISI YAPILDI

Dinar Belediyesi Suçıkan Park Tesislerinde, Belediye Başkanı Saffet Acar ev sahipliği ve başkanlığında Dinar ve Çevresi Sürdürülebilir Çevre Hizmetleri Belediyeler Birliği meclis toplantısı yapıldı.

Toplantıya Dinar Belediye Başkanı Saffet Acar, birliğe üye olan çevre belediye başkanları ve meclis üyeleri katıldı. Birliğe ait katı atıkların Afyonkarahisar Katı Atık Düzenli Depolama ve Bertaraf tesisine gönderilmesi ile ilgili maliyetlerinin tetkik ve müzakeresi hakkında gündem maddesi okundu. Belediyelere düşen yıllık katılım payı ve inşaat katılım paylarının belediyelerce ödenmesine, Dinar ve Çevresi Sürdürülebilir Çevre Hizmetleri Belediyeler Birliği olarak bir aktarım istasyonun kurulmasına ve maliyetini birliğe üye belediyelerin nüfusları oranında paylaştırılmasına oy birliği ile karar verildi.

Çöplerin taşınması ile ilgili kararın Afyonkarahisar da çevre hizmetler birliği encümen toplantısında da tekrar görüşüleceği öğrenildi. Yapılan bilgi alışverişi ve istişare sonrasında toplantı sona erdi.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Kişi Doğrulama Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.