TAYİNİ ÇIKAN HÂKİM VE SAVCILAR İFTAR PROGRAMI

  • 24 Haziran 2016
  • 2.344 kez görüntülendi.
TAYİNİ ÇIKAN HÂKİM VE SAVCILAR İFTAR PROGRAMI

DİNAR ADLİYESİNDE TAYİNİ ÇIKAN HÂKİM VE SAVCILAR İFTAR PROGRAMI

İlçemiz Adliyesinde görev yapan hâkim, savcı ve personelin çıkan tayinleri sebebiyle Suçıkan Park tesislerinde veda programı düzenlendi.

Programa; Garnizon Komutanı Mutlu Tokmak, Belediye Başkanı Saffet Acar, Cumhuriyet Başsavcısı Emrah Özge Yelken, Emniyet Müdürü Yunus Dinç, hâkimler, savcılar, avukatlar, adliye personeli, cezaevi personeli ve denetimli serbestlik müdürlüğü personeli katıldı. Sunuculuğunu Belediye İlan Memuru Gazi Yılmaz’ın yaptığı programda açılış konuşmasını Cumhuriyet Başsavcısı Emrah Özge Yelken gerçekleştirdi.

Cumhuriyet Başsavcısı Yelken konuşmasında şunları söyledi; “2016 Yaz kararnamesi kapsamında tayinleri çıkan hâkim, savcılarımız ve adliye personelimiz için iftar programı eşliğinde ki veda gecemize hoş geldiniz. Kıymetli yedi hâkim ve savcılarımız aramızdan ayrılacak, bu bizim için üzücü olsa da eminim kendileri için sevindiricidir, tüm meslektaşlarımız talep ettikleri yerlere tayin oldular. Çok güzel bir adliye ortamımız vardı, belediye başkanımızla, garnizon komutanımızla, ilçe emniyet müdürümüzle her görüşte dile getiriyoruz bu görüşü. Bütün arkadaşlarımız öz veri ile işlerini en iyi şekilde yapmak için gayret gösterdiler. Ben özellikle savcılar adına konuşmak istiyorum, hepsinden son derece memnundum. Ben kendilerinin gittikleri yerde de başarılı olacaklarına inanıyorum. Ben bu vesile ile gerek hâkim savcı olsun gerek personel olsun yeni görev yerlerinde başarılar diliyorum” dedi

Yapılan konuşma sonrasında tayini çıkan hâkim savcı ve personele adliye olarak plaket ve hediyeleri takdim edildi. Hâkim savcı ve personel kısa veda konuşmaları yaptı. Belediye Başkanı Saffet Acar da tayini çıkan hâkim, savcı ve personele hizmetlerinden dolayı plaket takdim etti. Başkan Saffet Acar yapmış olduğu konuşmasında şunları söyledi; “Böyle zamanlarda konuşmak biraz zor biraz buruktur, çünkü iki sene üç sene birlikte olduğumuz arkadaşlarımızı uğurlamak üzere bir araya geldik. Biz onları çok seviyoruz, onlara alışmıştık, onlar bizim ilçemizde bizim yöremizde bizlere hizmet ettiler. Öncelikle onların haklarını helal etmelerini istiyorum, bizlerden yana hakkımız helal olsun. Sevindiğimiz bir taraf var gerçekten değerli arkadaşlarımızın hepsi Türkiye’nin en güzel yerlerine daha doğrusu istekleri olan yerlere gidiyorlar. Bu da işin sevindirici yönü, ben kendilerine gittikleri yerde başarılar diliyorum.” Dedi

2016 Yaz kararnamesi kapsamında tayinleri çıkan hâkim, savcı ve personel;

Cumhuriyet Savcısı Osman Nuri Çizmeci: Alanya

Cumhuriyet Savcısı Hüseyin Hür: Antalya

Cumhuriyet Savcısı Yaşar Fatih Mengüç: Kırklareli

Cumhuriyet Savcısı Arif Kaplan: Kars

Hâkim Emre Erol: Tokat

Hâkim Burcu Kağan Kaplan: Kars

Hâkim Neslihan Dereci Mengüç: Kırklareli

Zabıt Kâtibi Yasin Yılmaz: Burdur

Zabıt Kâtibi Ayben Çamlıca Bekdemir: Antalya

Memur Veli Can Aygündüz: Isparta

Hizmetli Emine Yalçın: Konya

adliye-vedagecesi-2016iftar (1) adliye-vedagecesi-2016iftar (2) adliye-vedagecesi-2016iftar (3) adliye-vedagecesi-2016iftar (4) adliye-vedagecesi-2016iftar (5) adliye-vedagecesi-2016iftar (6) adliye-vedagecesi-2016iftar (7) adliye-vedagecesi-2016iftar (8) adliye-vedagecesi-2016iftar (9) adliye-vedagecesi-2016iftar (10) adliye-vedagecesi-2016iftar (11) adliye-vedagecesi-2016iftar (12) adliye-vedagecesi-2016iftar (13) adliye-vedagecesi-2016iftar (14) adliye-vedagecesi-2016iftar (15) adliye-vedagecesi-2016iftar (16) adliye-vedagecesi-2016iftar (17) adliye-vedagecesi-2016iftar (18) adliye-vedagecesi-2016iftar (19) adliye-vedagecesi-2016iftar (20) adliye-vedagecesi-2016iftar (21) adliye-vedagecesi-2016iftar (22)

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Kişi Doğrulama Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.