TÜRK OCAKLARI DİNAR ŞUBESİ 12.OLAĞAN GENEL KURULUNU YAPTI

  • 27 Kasım 2017
  • 1.743 kez görüntülendi.
TÜRK OCAKLARI DİNAR ŞUBESİ 12.OLAĞAN GENEL KURULUNU YAPTI

 

TÜRK OCAKLARI DİNAR ŞUBESİ 12.OLAĞAN GENEL KURULUNU YAPTI

İlki 1918’li yıllarda kurulan Türk Ocakları Dinar Şubesi, ikinci kez 1993 yılında yeniden kurulmuştur. Türk Ocakları Dinar Şubesi 24 yıldır aralıksız olarak fikri ve kültürel hizmet vermektedir

 12.Olağan Genel Kurulunu 23 Kasım 2017 günü gerçekleştiren ve tek l,iste haine seçime giren Türk Ocakları Dinar Şubesi Yeni Yönetimi, 25 Kasım 2017 günü toplanarak görev dağılımı yaptı.

Yeni dönemde Yönetim Kurulu Başkanlığına yeniden Raif Öztürk getirilirken, Ogün Sezen başkan yardımcılığına; Servet Özttürk şube sekreterliğine; Yusuf Çetin muhasipliğe; Ömer Över-Mustafa Özkan, Kadir Çalışkan, Eyüp Şahin, Hasan Alpars, Mehmet Topçuoğlu, Fahrettin Uslu, Ali Alpan, Cengiz Tekekaya, Mustafa Yüzyıl üyeliklere getirildi.

Denetleme Kurulu; Tuncay Yıldız, Alptekin Kalkan, Mustafa Şanal, Arif Sağlam, Nurettin Kayalar, Osman Yılmaz’dan oluşurken; Hars Heyeti başkanlığına yeniden Yaşar Sağlam; Gençlik Kolu Başkanlığına da yeniden Nihat Karaağaç getirildi.

Genel Merkez Delegeliğine ise Ogün SEZEN, Alptekin KALKAN ve Hasan ŞİMŞEK seçildi.

Genel kurul sonunda teşekkür konuşması yapan Raif Öztürk; Bize güveniniz için teşekkür ediyorum. Türk Ocakları Dinar Şubesi Dinar’ın en eski sivil toplum kuruluşudur. DİNAR’DA bu bayrak ikinci kuruluş yılı olan 1993 yılından beri arkadaşlarımızın fedakârlığı ile dalgalanıyor. Ben bize güç veren arkadaşlara hizmetlerinden dolayı teşekkür ederim. Yeni yönetim olarak daha iyi hizmet vermeye çalışacağız. Bu kutlu ocakta astlık üstlük yoktur. Asıl, yedek ifadesi sadece kağıt üzerindedir. Tüm arkadaşlarımın birlik ve beraberlik anlayışı ile kültürel ve fikri etkinliklere katılmasını diliyor, hepinize saygılar sunuyorum,”dedi.

23 Kasım 2017 Perşembe Günü Olağan 12. Genel Kurulu Yapan Türk Ocakları Dinar Şubesinin Yeni Yönetimi 25Kasım 2017 günü toplanıp görev dağılımı yaptı.

(Yeni Yönetim Görev Dağılımından sonra toplu halde)

 

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Kişi Doğrulama Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.