TÜRK OCAKLARI DİNAR ŞUBESİ NAİM SÜLEYMANOĞLU’NU ANDI

  • 02 Aralık 2017
  • 629 kez görüntülendi.
TÜRK OCAKLARI DİNAR ŞUBESİ NAİM SÜLEYMANOĞLU’NU ANDI

TÜRK OCAKLARI DİNAR ŞUBESİ NAİM SÜLEYMANOĞLU’NU ANDI

Türk Ocakları Dinar Şubesi 30 Kasım 2017 perşembe günü akşamı PERŞEMBE SOHBETİ’NDE; 18 Kasım 2017 tarihinde, zamansız ve genç yaşta kaybettiğimiz, Olimpiyat ve dünya şampiyonu eski milli haltercimiz Naim Süleymanoğlu’nu konuştu ve andı.

Program Şube başkanı Raif Öztürk’ün açış konuşmasıyla b aşladı. Açış konuşmasının devamında saygı duruşu ve istiklal marşı okundu.

 İstiklal Marşının okunmasından sonra kürsüye davet edilen; Beden Eğitimi Öğretmeni ve Türk Ocakları Dinar Şubesi’nin Genel Merkez Delegesi Alptekin Kalkan slayt eşliğinde bir sunum yaptı. Yapılan sunumda Milli haltercimizin hayatı, başarıları ve Türkiye’ye gelişi anlatıldı. Programın sonunda  18 Kasım 2017 günü kaybettiğimiz milli sporcumuzun ruhuna ithafen Fatiha okunup, dua okundu.

 Ayrıca programda Dinarlı şairlerden Refik Kaplan ile Raif Öztürk şiir okudular. Katılımcılara Dinar Belediyesi Kültür Hizmetleri kapsamında basımı gerçekleşen Dinarlı Halk Şairi Süleyman Uysal’ın yeni şiir kitabı “Kalsın  Yalan Dünya”nın dağıtılmasından sonra program tamamlandı.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Kişi Doğrulama Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.