TÜRK OCAKLARI DİNAR ŞUBESİ’NDEN ÇAĞRI!

  • 10 Ekim 2016
  • 636 kez görüntülendi.
TÜRK OCAKLARI DİNAR ŞUBESİ’NDEN ÇAĞRI!

TÜRK OCAKLARI DİNAR ŞUBESİ’NDEN ÇAĞRI!

Büyük Türk Milleti! Muhterem Dinarlı Hemşehrilerimiz;

Anadolu’ya ayak bastığımız günden itibaren bizi, kanlarımızla vatanlaştırdığımız vatan topraklarımızda boğmak, parçalamak, yok etmek isteyen emperyalist güçlerin maşası PKK Terör örgütü; Hakkâri’nin Şemdinli ilçesine 20 kilometre mesafedeki Durak 2. Hudut Bölüğü önündeki kontrol noktasına dün sabah 5 ton bomba yüklü kamyonetle canlı bomba saldırısı düzenlemiştir. Bu kahpe saldırıda 10 askerimiz şehit olurken, 8 sivil vatandaşımız da hayatını kaybetmiştir. 11’i asker, 16’sı sivil 27 kişi de yaralanmıştır.

Yüce Türk Milleti olarak; bin yıllık kardeşliğimizi bozdurtmayacağız, şehitlerimizin aziz kanlarıyla sulanan vatan toprağını böldürtmeyeceğiz, semalarımızda beş vakit okunan Ezan-ı Muhammed’i dindirtmeyeceğiz ve şerefimizin, namusumuzun ve bağımsızlığımızın sembolü olan bayrağımızı indirtmeyeceğiz.

Bu duygu ve kararlığımızın ifadesi olarak; tüm Dinarlı hemşehrilerimizi, evlerinin balkonlarını, büro ve iş yerlerini             Ay-Yıldızlı Al Bayrağımızla süslemeye davet ediyoruz. Kardeşliğimizi bölmeye çalışan emperyalist güçlere ve onların maşası eli kanlı terör örgütlerine verilecek en kararlı cevap bu olacaktır.

Değerli Dinarlı,

Bayrağını yüksek tut ve Terörü lanetle… Saygılarımızla.

 

Türk Ocakları Dinar Şubesi

Yönetim Kurulu

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Kişi Doğrulama Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.