TÜRK OCAKLARI DİNAR ŞUBESİNDEN TAZİYE ZİYARETİ

  • 19 Aralık 2016
  • 732 kez görüntülendi.
TÜRK OCAKLARI DİNAR ŞUBESİNDEN TAZİYE ZİYARETİ

TÜRK OCAKLARI DİNAR ŞUBESİ

 DİNAR İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜNE

TAZİYE ZİYARETİNDE BULUNDU

10 Aralı 2016 Cuma günü İstanbul’da; vatan, millet ve insanlık düşmanı PKK Terör Örgütü tarafından gerçekleştirilen bombalı saldırı sonucu kaybettiğimiz 37 polisimizin acısını paylaşmak, ülkemizin huzur ve güveni için fedakârca çalışan ve yeri geldiğinde canını veren emniyet mensuplarına destek olmak üzere; Türk Ocakları Dinar Şubesi Yönetim Kurulu üyeleri 16.12.2016 Cuma günü Dinar İlçe Emniyet Müdürlüğünü giderek, ilçe emniyet müdürü Yunus Dinç’i ziyaret etti

Yapılan görüşmede Dinar Türk Ocakları Şube Başkanı Raif Öztürk yaptığı kısa konuşmada; “ Biz hep birlikte Türk milletiyiz. Hep birlikte polisimizin yanındayız ve hep birlikte ülkemiz üzerinde oynanan oyunu bozacağız. Milletimizi bölmeye kimsenin gücü yetmeyecektir. Şehitlerimizin ruhu şad olsun! Allah emniyet mensuplarımıza sabır ve kuvvet versin. Milletimizin başı sağ olsun” dedi.

İlçe emniyet müdürü Yunus Dinç de yaptığı konuşmada Dinar Halkına teşekkür etti. “İlçenin tüm kurum ve kuruluşları, halkımız olayın olduğu günden itibaren grup grup müdürlüğümüze gelip bize destek oluyorlar. Böyle bir milleti bölmeye kimsenin gücü yetmez, yetmeyecektir. Hepinize çok teşekkür ederim. Biz büyük bir özveri ve şuurla görevimizin başındayız. Kaybettiğimiz arkadaşlarımızın mekânı cennet olsun. Biz onların uğruna canlarını feda ettikleri değerleri koruyacağız. Bundan kimsenin şüphesi olmasın,” dedi.  

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Kişi Doğrulama Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.