TÜRK OCAKLARI İLE YAZARLAR VE ŞAİRLER BAYRAMLAŞMA PROGRAMINDA BULUŞTU

  • 20 Eylül 2016
  • 794 kez görüntülendi.
TÜRK OCAKLARI İLE YAZARLAR VE ŞAİRLER BAYRAMLAŞMA PROGRAMINDA BULUŞTU

TÜRK OCAKLARI DİNAR ŞUBESİ İLE DİNAR YAZARLAR VE ŞAİRLER KÜLTÜR DERNEĞİ ÜYELERİ BAYRAMLAŞMA PROGRAMINDA BULUŞTU

 İlçemizde faaliyet gösteren Türk Ocakları Dinar Şubesi Üyeleri ile Dinar Yazarlar ve Şairler Kültür Derneği üyeleri 14.9.2016 Çarşamba günü saat 15.00 de Türk Ocakları Hizmet bürosunda bir araya gelerek bayramlaştılar.

Türk Ocakları Dinar Şube Başkanı Raif Öztürk, bayramlaşmada bulunan üyelere teşekkür etti. Öztürk “Ülkemiz zor bir dönemden geçiyor. Bu yüzden birlik, beraberlik ve kardeşlik duygularının pekiştirildiği bayramların önemi daha da artıyor. Bayramlaşma programına katıldığınız için hepinize teşekkür ederim. Katılamayan arkadaşlarımızın mutlaka mazeretleri vardır. Sizlerin ve katılamayan tüm arkadaşlarımızın bayramını kutlarım. Ayrıca birlik ve beraberliğe en çok ihtiyacımızın olduğu bu günde, bu mübarek Kurban bayramının kardeşliğimize vesile olmasını temenni ederim,”dedi.

Çaylar içilirken Dinarlı şairlerden Rıfat Yiğit, Mehmet Arslan, Refik Kaplan ve Raif Öztürk son şiirlerinden örnekler sundu. Daha sonra toplantıya sazı ve sözü ile Kul Mercan bayram havası kattı. Birbirinden güzel türküler söyleyen Kul Mercan katılımcılara “Bayramınız türkü tadında olsun” dileğinde bulundu.

Programın sonunda Dinar Yazarlar ve Şairler Kültür Derneği Başkanı Yaşar Sağlam da katılımcılara teşekkür etti ve yeni bayramlara sağlıklı ve huzur içinde ulaşılmasını diledi.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Kişi Doğrulama Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.