TURK RİDERS MOTOSİKLET GURUBU DİNAR’DA

  • 12 Aralık 2014
  • 2.576 kez görüntülendi.
TURK RİDERS MOTOSİKLET GURUBU DİNAR’DA

riders1

TURK RİDERS MOTOSİKLET GURUBU DİNAR’DA

Turk Riders Isparta Şubesi Motosiklet Gurubu Dinar’a gelerek bir ziyaret gerçekleştirdi.

Motor hacmi 250cc, 500cc ve üzeri olan motosiklet gurubu ilk olarak ilçemizde bulunan Atatürk Parkı’na gelerek Dinarlı hemşerimiz Ferdi Yıldırım ile bir araya geldi. Geçtiğimiz yıl Turk Riders Isparta Şubesi Motosiklet Gurubu üyeliğine katılmak için müracaatta bulunan Ferdi Yıldırım, bir yıl geçen üyelik adaylığı süresi ardından motosiklet kulübüne katılmaya hak kazandı.

Atatürk Parkında düzenlenen bir programla yemin töreni yapıldı, sonrasında ise yelek giyme töreni düzenlendi. Turk Riders Isparta Şubesi Motosiklet Gurubu ve kulübe katılan Ferdi Yıldırım program akabinde Belediye Suçıkan Park tesislerine geçerek Dinar Belediye Başkanı Saffet Acar’a ziyarette bulundu. Turk Riders Isparta Şubesi Motosiklet Gurubu Başkanı, yapılan etkinlikler ile ilgili Belediye Başkanı Saffet Acar’a bilgi verdi.

Gurup, Şehirlerarası gezi ve Türkiye genelinde gerçekleşen festivallere katılım başta olmak üzere birçok sosyal faaliyet ve etkinlikler düzenliyor. Yapılan ziyaretten dolayı memnuniyetini belirten Başkan Saffet Acar, motosiklet gurubunu 2015 yılında düzenlenecek olan Uluslararası Marsyas Kültür Sanat ve Müzik Festivaline katılmaları için davette bulundu. Yapılan görüşme ve çekilen hatıra fotoğrafı sonrasında Başkan Acar, Turk Riders Motosiklet Gurubunu yolcu ederek uğurladı. İlçe merkezinde kortej düzenleyen motosiklet gurubu daha sonra Dinar’dan ayrıldı.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Kişi Doğrulama Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.