Türkkızılayı Dinar Şube Yönetimi Başkan Acar’ı Ziyaret Etti

  • 16 Haziran 2015
  • 819 kez görüntülendi.
Türkkızılayı Dinar Şube Yönetimi Başkan Acar’ı Ziyaret Etti

kızılayeyp-hoca1

Türkkızılayı Dinar Şube Yönetimi Başkan Acar’ı Ziyaret Etti

Afyonkarahisar ili Türkkızılayı derneği yeni şube yönetim kurulu Belediye başkanı Saffet ACAR’ı makamında ziyaret etti. Yeni yönetim kurulunu ve projelerini anlatan Kızılay Derneği Dinar şube başkanı Eyüp ŞAHİN “ Gençlerin yaz kamplarına götürülmesi konusunda verdikleri destek dolayı, başkan Acar’a teşekkür etti.

Şahin “ Her türlü Afet’e hazırlıklı olmak zorundayız. Bu amaçla ilçe merkezi ve köylerimizde Her mahalle ve köyde afetle ilgili “toplum liderlerini eğitmek, Afetle ilgili toplanma alanları oluşturmak ve konuda eğitim çalışmalarını başlatmak istiyoruz.

Başkan ACAR “ Türk Kızılay’ı uluslararası bir yardım kuruluşudur yaptığı başarılı çalışmalarla kendini ispatlamış, çalışmalarında Din, Dil, ırk ayrılığı yapmamıştır ve kendini ispatlamıştır ve çalışmaları TAKDİRE şayandır dedi. Yapacakları ortak projeler konusunda fikir birliğine varan Şahin ve ACAR Gençlerin GENÇLİK KAMPLARINA götürülmesi konusunda ulaşım desteğinin verileceğini söyledi.

ORTAK SÜNNET ŞÖLENİ

BELEDİYE BAŞKAN SAFFET ACAR “ Bu yıl (yazın) yapacakları SÜNNET ŞÖLENİNİN birlikte yapılması önerisi Türkkızılayı Dinar şube yönetim kurulunca uygun bulundu. Yapılacak Sünnet Şöleninin geniş bir alana hitap etmesi ve bir festival havasında geçmesi konusunda fikir birliğine varıldı. Çalışmalara biran önce başlanması kararı alındı.

kızılayeyp-hoca2 kızılayeyp-hoca3

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Kişi Doğrulama Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.