TÜRK’ÜN OCAĞI’NDAN, TÜRK YURTLARINA YARDIM ELİ

  • 29 Mayıs 2017
  • 660 kez görüntülendi.
TÜRK’ÜN OCAĞI’NDAN, TÜRK YURTLARINA YARDIM ELİ

 ONBİR AYIN SULTANI RAMAZAN’IN

FEYZİ VE BEREKETİ

ÜZERİNİZE OLSUN

 

Büyük Türk Milleti, Muhterem Müslümanlar, Değerli Türk Ocaklılar; Türkmen Kardeşlerimizin Yüce Allah’tan ve sizlerden başka destekçisi yoktur. Ülkeleri ve onurları için savaşan Türkmen kardeşlerimize ve geride bıraktıkları, zor şartlarda yaşayan yakınlarına yardım elimizi uzatalım. Fitre ve Zekâtlarımızın bir kısmını TÜRKMEN KARDEŞLERİMİZE AYIRALIM. Allah Fitre ve zekâtlarımızı şimdiden kabul etsin.


NOT: YARDIMLARINIZI ADI GEÇEN BANKADAKİ TÜRK OCAKLARI GENEL MERKEZİ YARDIM KAMPANYASI HESABINA YATIRABİLECEĞİNİZ GİBİ: DİNAR ŞUBESİ YETKİLİLERİNE VEREBİLİRSİNİZ. FİTRE, ZEKÂT VE BAĞIŞLARINIZ SİZİN ADINIZA BANKAYA YATIRILACAK VE. BANKA DEKONTLARI SİZE DÖNECEKTİR. SAYGILARIMIZLA.…Dinar Türk Ocakları.

 

TÜRK’ÜN OCAĞI’NDAN, TÜRK YURTLARINA YARDIM ELİ

 

Türk Ocakları Genel Merkezi ve şubelerinin üç yıldır yürüttüğü yardım kampanyası devam ediyor. Türk Ocakları, kampanyaya başladığı günden beri bağış, zekât, fitre ve kurban çalışmalarıyla başta Irak ve Suriye Türkmenleri olmak üzere Türk dünyasının pek çok noktasına yardım ulaştırdı.

Yeni dönemde de T.C. Ankara Valiliğinin verdiği izinle yardım kampanyamız devam edecektir.

Yaklaşan Ramazan ayında da fitre ve zekâtlarınız toplanarak soydaşlarımıza ulaştırılacaktır.

Yeni dönemde çevrimiçi bağış imkânı da sağlanacaktır. Hayırsever vatandaşlarımız çevrimiçi ödeme sistemimiz sayesinde kredi kartları üzerinden de bağış yapabileceklerdir. Ayrıca havale ve EFT ile de yardım toplanmaya devam edilecektir.

Yardımlar yerlerine ulaştırıldıkça internet sitemiz ve sosyal medya hesaplarımızdan durum paylaşılacaktır.

Irak ve Suriye Türkmenlerinin çilesi bitmiyor. Biz de, bundan önce olduğu gibi bundan sonra da, onların bu zor zamanlarında yanlarında olmaya devam edeceğiz. Hem yurt içinde şehirlerde ve kamplarda hem de Irak ve Suriye’de yaşayan kardeşlerimize, sizin de desteğiniz ile özellikle Ramazan ayında yardım elimizi uzatmak istiyor ve sizlere “ELİNİ TÜRKMEN KARDEŞİNE UZAT!” diyoruz.

NOT: 2017 Ramazan ayı için T.C. Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından belirlenen en düşük fitre miktarı 16 TL olmuştur. EFT ve havale ile fitre, zekât bağışı yapacak hayırsever vatandaşlarımız, havale ve EFT yaparken “açıklama” bölümüne “fitre” ya da “zekât” olduğunu belirtmelidirler. 

 

Yardım Hesabımız:

Ziraat Bankası Balgat Şubesi

Türk Ocakları Derneği Genel Merkezi Yardım Hesabı

IBAN: TR330001001395342775045009

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Kişi Doğrulama Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.