ULU CAMİİ TUVALETLERİ RESTORE EDİLİYOR

  • 15 Eylül 2015
  • 945 kez görüntülendi.
ULU CAMİİ TUVALETLERİ RESTORE EDİLİYOR

ulucamiituvaletrestore (1)

ULU CAMİİ TUVALETLERİ RESTORE EDİLİYOR

Dinar Belediye Başkanı Saffet Acar’ın talimatı ile bakımsızlaşan ve kullanışsız hale gelen Merkez Ulu Camii’nin tuvaletleri restore ediliyor.

Konuyla ilgili bir açıklama yapan Dinar Belediye Başkanı Saffet Acar, “Eski ve bakımsız olan cami tuvaletleri Belediyemiz Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından yerinde incelenerek yenilenmesine ve  daha kullanışlı hale getirilmesi kararını aldık. Tuvaletler yapılırken engelliler içinde özel tuvalet ile camii cemaatiyle birlikte yerli, yabancı herkese hitap edecek şekilde restore edileceğini kaydeden Başkan Acar “Bu bakımdan modern, sağlıklı ve temiz olmaları lazım. Belediye olarak tuvaletlerin bakımsız ve yetersiz olduğunu tespit edip harekete geçtik. Bizler Belediye olarak sorumluluklarımızı biliyor ve o doğrultuda çalışıyoruz. Vatandaşlarımızdan da bizlere yardımcı olmalarını istiyoruz. Zira yapmak bizden korumak hemşerilerimizdendir. Çünkü Dinar hepimizin Ulu camii merkez camimiz olmasından dolayı yerli ve Dinar dışından gelen insanlara örnek teşkil etmeliyiz.” ifadelerini kullandı.

ulucamiituvaletrestore (2) ulucamiituvaletrestore (7) ulucamiituvaletrestore (6) ulucamiituvaletrestore (5) ulucamiituvaletrestore (4) ulucamiituvaletrestore (3)

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Kişi Doğrulama Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.