UYAK VE AHEF GÜÇ BİRLİĞİ PROTOKOLÜ İMZALADI

  • 20 Ekim 2016
  • 729 kez görüntülendi.
UYAK VE AHEF GÜÇ BİRLİĞİ PROTOKOLÜ İMZALADI

UYAK VE AHEF GÜÇ BİRLİĞİ PROTOKOLÜ İMZALADI

Dün Antalyada gerçekleşen VII. Uluslar Arası Sosyal ve Uygulamalı Gerontolojisempozyumunda ülkemizdeki yaşlıların daha kaliteli bir yaşam sürmesi amacıyla Ulusal Yaşlılık Konseyi ve Aile Hekimleri Derneği Federasyonu arasında güç birliği protokolü imzalandı. Alınan bilgilere göre ülkemizdeki yaşlıların sorunlarını bilen ve bu konuda çözümler arayan büyük sivil toplum kuruluşlarından olan Ulusal Yaşlılık Konseyi ile ülkemizdeki sağlık alanında söz sahibi olan bir diğer sivil toplum kuruluşu Aile Hekimleri Derneği Federasyonu birlikte el ele vererek vatandaşlarımıza hizmet etmek için güçlerini birleştirdiler.

Dinar Belediye Başkanı ve Ulusal Yaşlılık Konseyi Başkanı Saffet Acar, Ulusal Yaşlılık Konseyi Üyesi Prof. Dr. İsmail Tufan ile Aile Hekimleri Derneği Federasyonu Başkanı Dr. Gürsel Özer, Antalya Aile Hekimleri Derneği Başkanı Dr. Ekin Saba güç birliği protokolünü sempozyum sırasında bir seremoni ile imza altına aldılar. Başkan Acar “ Yapılan bu protokolün ülkemiz yaşlıları ve tüm vatandaşlarımız için hayırlı olmasını diliyorum, verimli bir işbirliği olacağını şimdiden söyleyebilirim.” dedi.

Protokol karşılıklı olumlu anlaşma ve imzalardan sonra dilek ve temenniler ile son buldu.

uyak-ve-ahef-guc-birligi-protokolu-imzaladiresimm-1 uyak-ve-ahef-guc-birligi-protokolu-imzaladiresimm-2 uyak-ve-ahef-guc-birligi-protokolu-imzaladiresimm-3

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Kişi Doğrulama Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.