YAŞLILAR SEVİNDİRİLDİ

  • 19 Mart 2015
  • 1.113 kez görüntülendi.
YAŞLILAR SEVİNDİRİLDİ

heviysllr1

YAŞLILAR SEVİNDİRİLDİ

18 – 24 Mart yaşlılar haftası nedeniyle, Buhurcular Huzurevinde ikamet eden yaşlılara ilçe protokolu tarafından ziyaret yapıldı.

Yapılan ziyarete; Kaymakam Mustafa Şahin, Jandarma Karakol Komutanı Üst Teğ. Mutlu Tokmak, Belediye Başkan Yardımcısı Rafet Şimşek, Sosyal Yardımlaşma Vakfı Müdürü İrfan Yüksel, Dinar İlçe Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü Doğan Çakır, Bayanlar Meclisi Başkanı Günsel Acar ve bayanlar meclisi üyeleri katıldı.

Yapılan ziyaretten dolayı memnuniyetini belirten Buhurcular Huzurevi Başkanı Aynur Toker, “Başta Belediye Başkanımız Saffet Acar ve Kaymakamımız Mustafa Şahin olmak üzere bizlere maddi manevi her türlü yardım ve destekleri esirgemeyen ve bu gün buraya gelerek bizleri sevindiren herkese teşekkür ederim” dedi

Buhurcular Huzurevi tarafından ziyarete gelen misafirlere yemek ikramı yapılırken, Aynur Toker tarafından Kaymakam Şahin’e huzurevi hakkında bilgi verildi. Bayanlar Meclisi Başkanı Günsel Acar ise binada ikamet eden yaşlılar ile tek tek görüşerek istek ve dileklerinin olup olmadığını sordu.

heviysllr2 heviysllr3 heviysllr4

heviysllr5 heviysllr6 heviysllr7

heviysllr8 heviysllr9

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Kişi Doğrulama Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.